Barbara Kurdej-Szatan przed TeleKamerami 2020 wpadła na pokaz mody. Dwie stylizacje gwiazdy jednego wieczoru

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan jest jak błyskawica. Zaliczyła dzisiaj dwie imprezy - Pokaz charytatywny Dzieci Dzieciom Fundacji Spełnionych Marzeń oraz TeleKamery 2020, na każdej wystąpiła w innej stylizacji. Jak wyglądała?

Barbara Kurdej-Szatan dzisiejszego wieczoru okazała się być jak Wonder Woman. Pojawiła się na dwóch imprezach, a na każdej z nich wyglądała inaczej. Jak ona to zrobiła? Magiczna moc szybkiego przemieszczania się i dobrej organizacji. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Barbara Kurdej-Szatan na pokazie mody Violi Piekut – Pokaz charytatywny Dzieci Dzieciom Fundacji Spełnionych Marzeń. Jak wyglądała?

Basia najpierw wpadła na pokaz mody, który organizowała dzisiaj ulubiona projektantka polskich gwiazd Viola Piekut. Powszechnie wiadomo, że jak się ubierze jej suknię, to zawsze wygląda się zjawiskowo, a panny młode marzą o sukniach z jej atelier. Dzisiejszy show miał dodatkowo wymiar charytatywny, więc tym bardziej wypadało się tam pojawić.

Tak też zrobiła Kurdej-Szatan. Basia ubrana była casualowo, ale już widać było, że jest gotowa, żeby zrzucić czarny płaszcz dżinsy, koszulę i białe botki, na rzecz czegoś bardziej wieczorowego. Fryzura i makijaż zapowiadały, że na TeleKamarach pojawi się w jakiejś zjawiskowej kreacji. I tak tez się stało. Dobrze zorganizowana aktorka raz, dwa, trzy przemieściła się i zabłysnęła na uroczystej gali.

Barbara Kurdej-Szatan – pokaz Violi Piekut

Barbara Kurdej-Szatan – pokaz Violi Piekut

TeleKamery 2020 – Barbara Kurdej-Szatan. Jak wyglądała?

Na gali w Teatrze Polskim Basia pojawiła się w przepięknej, dwukolorowej kreacji. Góra sukni, z bardzo odważnym dekoltem i odkrytymi ramionami, została wykonana z bardzo szlachetnego, czarnego weluru. Spódnica, w słonecznych barwach, była długa i delikatnie rozkloszowana. Przepiękna tkanina była żółta z tłoczonymi na niej kwiatami. Stylizacje dopełniała mała, kuferkowa torebka i długie kolczyki.

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na zaczesane do tyłu włosy a’la wet look hair i makijaż z podkreślonym okiem. Trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie, a w takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy.

Towarzyszył jej mąż, Rafał Szatan, który pojawił się w klasycznym, czarnym garniturze i zawadiacko rozpiętej białej koszuli. Piękna para.

View this post on Instagram

#KurdejSzatan z mężem na #TeleKamery 2020 ????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz także: TeleKamery 2020: Paulina Sykut olśniła kreacją. Wyglądała jak milion dolarów


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Barbara Kurdej-Szatan – TeleKamery 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×