Szukaj

Księżna Kate w ślicznej jedwabnej sukience zaskakuje wyglądem. Ależ ona ma styl!

Księżna Kate w jedwabnej sukience

Księżna Kate w jedwabnej sukience

Książę William i księżna Kate dołączyli do pracowników szpitala Queen Elizabeth, aby uczcić 40. rocznicę istnienia placówki, która wypada 22 lipca. Middleton jak zawsze zachwyciła stylizacją.

Księżna Kate i książę William wzięli udział w celebrowaniu 40. rocznicy istnienia szpitala Queen Elizabeth. Podczas wizyty rozmawiali z personelem i wolontariuszami, którzy pracowali nad tym, aby placówka była w stanie poradzić sobie z pandemią. Gawędzili z personelem medycznym, gastronomicznym i operacyjnym, a także z tymi, którzy wrócili do pracy po przejściu na emeryturę, aby wesprzeć wysiłek w walce z COVID-19.

Szpital Królowej Elżbiety opiekuje się pacjentami od 1980 roku i obecnie obsługuje populację około 331 000 osób z całego Norfolk, Cambridgeshire i Lincolnshire. Szpital opiekował się 450 pacjentami z Covid-19.

Kate zaskoczyła nowym lookiem.

Księżna Kate w ślicznej sukience z jedwabiu

Księżna Kate wystąpiła w niedzielę publicznie, odwiedzając szpital Queen Elizabeth wraz ze swoim mężem księciem Williamem. Para wzięła udział w popołudniowej herbacie w szpitalu, aby uczcić 72. urodziny NHS oraz podziękować pracownikom służby zdrowia i opieki społecznej, którzy nadal zapewniają kluczowe wsparcie w krajowej reakcji na Covid-19. Jak zawsze Kate wybrała na tę okazję piękny strój – oszałamiającą jedwabną sukienkę jednej z jej ulubionych marek, Beulah London.

Sukienka Shalini ma jeden z jej ulubionych detali żony Williama – kontrastowy biały kołnierzyk. Kreacja kosztuje 525 funtów, czyli około 2500 złotych i jest dostępna na stronie internetowej marki. Stylizację dopełniła pięknymi kolczykami, a włosy ułożyła w szykowny kucyk. Wyglądała jak zawsze zachwycająco.

Pod postem, który został opublikowany na Instagramie pary, pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani rodziny królewskiej nie ukrywają, że kochają Kate i Williama.


Księżna Kate w jedwabnej sukience

Księżna Kate w jedwabnej sukience

Księżna Kate w jedwabnej sukience

Księżna Kate w jedwabnej sukience

Księżna Kate w jedwabnej sukience i William na spotkaniu w szpitalu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×