Szukaj

Brytyjczycy wzruszeni. Księżna Kate zaprezentowała się jak księżna Diana. Wyglądała zjawiskowo

Księżna Kate jak księżna Diana

Księżna Kate jak księżna Diana

Księżna Kate wybrała się na świąteczny bal. Wybrała szykowną kreację, do której dopasowała tiarę księżnej Diany. Jak wyglądała? Fani zachwyceni.

Księżna Kate, w 2011 roku, wzięła ślub z księciem Williamem. Od tego momentu reprezentując rodzinę królewską, bierze udział w wielu ważnych wydarzeniach, podczas których przyciąga uwagę obecnych mediów. To zasługa idealnie skrojonych ubrań, do których dobiera eleganckie dodatki.

Księżna Kate na świątecznym balu. Jak wyglądała?

Niewątpliwie prestiżowym wydarzeniem jest bal Korpusu Dyplomatycznego Królowej w Pałacu Buckingham, który co roku odbywa się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przyjęło się, że tej nocy panie pokazują się w długich sukniach, panowie w eleganckich frakach. Prezentowane są diamenty, tiary i medale.

Tak było też w czwartek. Z tej okazji księżna wybrała stylizację, która idealnie wpisywała się w ubiór pozostałych gości, lekko się przy tym wyróżniała. Ubrała się w ciemną, przylegającą do ciała sukienkę z głębokim dekoltem, od Alexandra McQueen’a. Dobrała do niej diamentowe kolczyki i kolię. To jednak jej włosy przyciągały największą uwagę.

Żona Williama postawiła na koka, którego ozdobiła tiarę księżnej Diany –  Knot Cambridge Lover, którą Królowa Ludzkich Serc otrzymała jako prezent ślubny od królowej w 1981 roku. Tym drobnym gestem Kate pokazała, że mama Williama, chociaż nie żyje od wielu lat, nadal jest ważna dla księżnej i jej męża.

Chociaż Kate jest właścicielką tiary od dawna, tylko kilka razy pokazała się w niej publicznie. Środowe wystąpienie wzruszyło fanów księżnej. To oni pod adresem żony Williama nie szczędzili komplementów:

  • Ale jesteś piękna. Moja księżna! Najlepsza na królewskim dworze.
  • Ta stylizacja była cudowna, zresztą jak zawsze.
  • Tak powinny się ubierać wszystkie członkinie rodziny królewskiej.
  • Tiara księżnej Diany? Wyglądasz tak cudownie, cieszę się, że ją włożyłaś.
  • Kolejny raz udowodniłaś, że tytuł stylowej księżnej powinien należeć do Ciebie. Brawo za tę stylizację.
Księżna Diana w białej sukni

Księżna Diana w białej sukni

Zobacz: George i Charlotte wyśmiani na wielkiej gali w obecności książęcej pary. Jak Kate i William zareagowali na okrutny żart?


Księżna Kate jak księżna Diana

Księżna Kate jak księżna Diana

Księżna Kate w tiarze księżnej Diany

Księżna Kate w tiarze księżnej Diany

Księżna Diana w białej sukni

Księżna Diana w białej sukni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×