Szukaj

Zaczęło się! Księżna Kate skopiowała stylizację Meghan Markle! I zrobiła furorę!

Księżna Kate jak Meghan Markle

Księżna Kate w żółtej sukience na Wimbledonie

Chociaż oficjalnie księżna Kate wciąż jest na urlopie macierzyńskim i teoretycznie nie powinna pokazywać się publicznie, nie mogła odmówić sobie udziału w Wimbledonie. Najpierw pojawiła się na turnieju w towarzystwie Meghan Markle, by dopingować ich wspólną przyjaciółkę, Serenę Williams, a teraz wybrała się z księciem Williamem by obejrzeć kolejny mecz. Na trybunach zrobiła furorę, ale nie da się ukryć, że musiała inspirować się Meghan.

Jej szwagierka wcześniej w tym miesiącu pojawiła się na spotkaniu w Irlandii w obłędnej, dopasowanej żółtej sukience i choć nie do końca zgadzała się ona z protokołem, bo odsłaniała ramiona księżnej Sussex, to sukienka zebrała same dobre opinie. Podobnie bez wątpienia będzie z kreacją księżnej Kate, która starała się jednak ubrać w zgodzie z wytycznymi dla rodziny królewskiej.

Kate zdecydowała się na kreację od Dolce&Gabbana. Sukienka z krótkimi rękawkami i skromnym dekoltem w intensywnym, żółtym kolorze, świetnie zgrywała się z jasną kreacją księżnej i jej ciemnymi, muśniętymi słońcem włosami. Do swojej kreacji wybrała srebrną, delikatną biżuterię i zegarek, a włosy pozostawiła rozpuszczone. Uśmiechała się przez cały czas i nie dało się ukryć, że bawiła się doskonale.

Meghan i Kate mają zupełnie różne style, ale nie da się ukryć, że obie mają doskonałe wyczucie smaku.

Która z nich wypadła lepiej w swojej stylizacji?

Donald Trump obrzydliwie obraził księżną Kate i księżną Dianę, a jutro spotka się z królową. Pozwolił sobie na paskudny komentarz

Czy one się umówiły? Księżna Kate i Meghan Markle w podobnych butach na tym samym wydarzeniu

Sekret rozwiązany! Już wiemy, dlaczego księżna Kate podczas chrztów swoich dzieci za każdym razem miała na sobie kremową kreację!


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×