Księżna Kate szalała na Wimbledonie w drogiej sukni oraz tanich butach z sieciówki! Tylko patrzeć, jak znikną z półek!

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate od dziecka kocha tenis, zatem z uwagą śledzi rozgrywki gwiazd na Wimbledonie. Żona księcia Williama pojawiła się na kortach w ostatnim dniu zawodów w niebieskiej stylowej kreacji do której włożyła tanie buty z sieciówki.

Księżna Kate nie mogła sobie odmówić wizyty na Wimbledonie w ostatni dzień rozgrywek. W towarzystwie księcia Williama, z wielkimi emocjami śledziła rozgrywki z vipowskiej trybuny. Na to sportowe wydarzenie Kate ubrała się w lekką, bardzo zwiewną, niebieską sukienkę Jordin z kwadratowym dekoltem, dopasowanym gorsetem oraz pięknie plisowaną spódnicą midi. Kreacja księżnej jest wykonana z czystej bawełny i kosztuje ok. 3 tysięcy złotych.

Do tak luksusowej kreacji, Kate dobrała zaskakujące tanie buty. Na stopach księżnej można było bowiem podziwiać śliczne, beżowe sandały Aldo na obcasie (model Nicholes). Okazuje się, że szpilki księżnej kosztują ok. 300 złotych i wciąż są dostępne we wszystkich oferowanych rozmiarach, do wyboru jest także kilka opcji kolorystycznych.

Warto dodać, że księżna Kate nie zapomniała o biżuterii, miała bowiem w uszach kolczyki z perłami barokowymi szwedzkiej marki In2Design o wartości 152 dolarów. Kate miała także śliczny zegarek od Cartier oraz stylowe okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban.

To się nazywa królewska stylizacja!

Zobacz: Tabloidy już wytropiły, kim jest chrzestny Archiego Harrisona! Wybór Meghan Markle zadziwił nie tylko rodzinę królewską!

Zobacz: Meghan Markle w tarapatach! Brytyjczycy wytropili wielką wpadkę księżnej podczas chrzcin synka! Jest gorąco, bo temat dotyczy księżnej Diany!

Zobacz: Nieznane zdjęcie Meghan i Harry’ego z Archiem trafiło na kartkę z podziękowaniami! Co za piękna rodzinna fotografia!


Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate nosi szpilki z Aldo

Księżna Kate w butach Aldo

Księżna Kate w butach Aldo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×