Szukaj

Księżna Kate przerobiła słynną kreację McQueena i wyglądała tak, że wow! Oryginał wypada blado!

Księżna Kate w starej sukience

Księżna Kate w przerobionej sukience na Portrait Gala 2019

Księżna Kate pojawiła się na Portrait Gala 2019 w Portrait Gallery w Londynie 12 marca wieczorem. Miała na sobie przerobioną kreację od Alexandra McQueena i prezentowała się fantastycznie. Gdzie założyła ją po raz pierwszy? Jak wtedy wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Księżna Kate nie próżnuje. Wygląda na to, że z każdym tygodniem jej grafik wypełnia się coraz bardziej – zupełnie jakby chciała nadrobić pół roku urlopu macierzyńskiego, który wzięła od królewskich obowiązków po narodzinach księcia Louisa w 2018 roku. Chłopiec przyszedł na świat w kwietniu, a księżna zniknęła z salonów niemal zupełnie. Pojawiła się jedynie na ślubie Meghan Markleksięcia Harry‚ego. Nic więc dziwnego, że teraz ma ręce pełne roboty i od października bryluje na salonach.

Tym razem przyszła królowa Anglii pojawiła się na Portrait Gala 2019Portrait GalleryLondynie. Nieźle zaskoczyła swoją stylizacją – włożyła bowiem przerobioną sukienkę od Alexandra McQueena, w której po raz pierwszy pojawiła się na gali wręczenia nagród BAFTA 2017. Kreacja miała wtedy hiszpański dekolt i nie posiadała rękawów. Teraz dorobiono jej krótkie rękawki, które nadały delikatnego szlifu do i tak bardzo kobiecego fasonu. Suknia pięknie podkreśliła jej talię i szczupłą (zdaniem niektórych, zbyt szczupłą) sylwetkę. Zestawiona z eleganckimi szpilkami i rozpuszczonymi włosami zrobiła z księżnej gwiazdę wieczoru.

Jak wam się podoba?

Książę William przeszedł obok księżnej Kate obojętnie! Na pierwszym spotkaniu nawet na nią nie spojrzał

Księżna Kate przebiła Melanię Trump! Tak eleganckiej stylizacji Pierwsza Dama może jej tylko pozazdrościć!

Brytyjczycy zamarli! Wszyscy widzieli, jak Kate potraktowała Meghan! To przejdzie do historii! [WIDEO]


Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Księżna Kate na Portrait Gala 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×