Księżna Kate błyszczy jak szmaragd w koronie brytyjskiej. Strój księcia Williama też robi ogromne wrażenie. Takich ich jeszcze nie widzieliśmy

Księżna Kate podczas królewskiej trasy po Pakistanie błyszczy w zielonej sukience Jenny Packham. Zobaczcie, jak rewelacyjnie wygląda. 

Księżna Kate i książę William, to bardzo zapracowana para. Właśnie odbywają trasę królewską po Pakistanie. Kate od początku wizyty zachwyca swoimi stylizacjami, a teraz zabłysła, i to dosłownie. W zielonej sukience Jenny Packham wygląda rewelacyjnie.

Zobacz: Księżna Kate w zjawiskowej, turkusowej sukni. Kreacja pokazała prawdę o kolejnej ciąży

Księżna Kate w zielonej sukni – jak wyglądała?

Księżna Kate we wtorek wieczorem, gdy uczestniczyła w przyjęciu zorganizowanym przez brytyjskiego Wysokiego Komisarza w Pakistanie, wystąpiła w olśniewającej, zielonej sukni Jenny Packham. Długa do ziemi i bajeczna kreacja z cekinami i szalem robiła ogromne wrażenie.

Włosy Kate zaczesała do góry, subtelny makijaż i długie, piękne kolczyki dopełniały całości. Kolory, które wybrała księżna nie są przypadkowe – symbolizują Pakistan, a dodatkowo bardzo pasują do jej urody.

Książę William wyglądał również bardzo dobrze w ciemnozielonym sherwani autorstwa Naushemian.  Oboje swoimi stylizacjami podkreślają, że znają i rozumieją miejsce podróży królewskiej.

Zobacz: Księżna Kate odwiedziła Pakistan i wykorzystała trik Księżnej Diany. Zachwyciła wszystkich

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Dotychczasowe stylizacje Kate w Pakistanie

Wizyta pary książęcej w Pakistanie od początku wzbudza wiele emocji. Jest trudna logistycznie i politycznie. Wszystko to dla dobra bardzo ważnej sprawy. Chodzi o nagminnie łamane prawa kobiet.

W związku z tym Kate bardzo dba o swój wizerunek i od początku kreacjami nawiązuje do tradycji kraju. Gdy wylądowała miała na sobie błękitną suknię z szarawarami, potem wystąpiła w haftowanym kaftanie, a teraz zadbała o błysk kreacji, co jest także znane i modne w Pakistanie.

Zobacz: Księżna Kate w Islambadzie zaprezentowała się w kreacji idealnie dopasowanej do okoliczności. Tym skradła serca lokalnych kobiet


Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate i książę William w Pakistanie

Księżna Kate - buty

Księżna Kate - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×