Szukaj

Księżna Kate w skromnej sukience i wystrzałowych botkach odwiedza dzieci w szkole podstawowej. A płaszcz gdzie?!

Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi

Księżna Kate bez płaszcza w szkole podstawowej

Księżna Kate pojawiła się na kolejnym solowym wystąpieniu. Tym razem księżna odwiedziła szkołę podstawową w ramach projektu szerzenia świadomości na temat zdrowia psychicznego, którego jest patronką. Ukochana księcia Williama pojawiła się w skromnej stylizacji i modnych botkach, nie miała na sobie płaszcza. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Księżna Kate ostatnio często pokazuje się sama na oficjalnych wystąpieniach. Wszystko przez fakt, że od księcia Williama, jako przyszłego następcy, zaczęto wymagać częstszych wyjazdów dyplomatycznych. Tymczasem jego żona zajmuje się dziećmi i bierze pod skrzydła wszystkie spotkania na terenie Anglii. Tym razem pojawiła się na spotkaniu w szkole podstawowej, która uczestniczy w projekcie księżnej Kate dotyczącym szerzenia świadomości na temat zdrowia psychicznego. Trzeba przyznać, że Kate nie starała się zwracać na siebie uwagi.

Jak zwykle była bardzo elegancka, a jej stylizacja na najwyższym poziomie, ale tym razem postawiła na skromny zestaw. Miała na sobie zieloną sukienkę w trawiastym odcieniu z miękkiego, ciepłego materiału. Dobrała do niej grube czarne rajstopy i modne botki na stabilnym grubym słupku z ozdobnymi metalowymi elementami. Swoją stylizację wykończyła delikatną biżuterią i czarną kopertówką. Zaskoczeniem był natomiast fakt, że nie zdecydowała się na założenie płaszcza mimo niskiej temperatury.

Jak wam się podoba?

Twarz 37-letniej księżnej Kate jest gładka jak aksamit! Już wiadomo czy jej młody wygląd to zasługa botoksu!

Księżna Kate urodzi czwarte dziecko?! Tabloid ujawnił płeć i datę porodu!

Co się dzieje z Kate? Niewiarygodnie obcisła sukienka w kratkę zdradziła zbyt wiele


Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×