Księżna Kate pokazała się w marynarce z Zary i z wartym majątek dodatkiem. To połączenie stanowi najwyższy przejaw dobrego stylu

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate nagrała ważne oświadczenie. Pojawiła się w nim w marynarce ze znanej sieciówki. Za to kolczyki, które założyła na tę okazję, to naprawdę luksusowy gadżet. Jak wyglądała przedstawicielka Windsorów? Nowe zdjęcia.

Księżna Kate weszła do rodziny Windsorów, gdy w 2011 roku wyszła za obecnego następcę tronu, księcia Williama. Małżonkowie doczekali się trojga dzieci: George’a, Charlotte i Louisa. Rodzina niedawno pożegnała nestorkę rodu, królową Elżbietę II, która zmarła w wieku 97 lat. Kate i William po śmierci monarchini zyskali nowe tytuły.

Jako mój dziedzic, William przyjmuje teraz szkockie tytuły, które tak wiele dla mnie znaczyły. Jest moim następcą jako książę Kornwalii i przejmuje obowiązki związane z Księstwem Kornwalii, które podejmowałem przez ponad pięć dekad. Dziś z dumą kreuję go księciem Walii, Tywysog Cymru, kraju, którego tytuł miałem tak wielki przywilej nosić przez tak dużą część mojego życia i obowiązków. Z Catherine obok niego, nasz nowy książę będzie, wiem, nadal inspirować i prowadzić nasze krajowe rozmowy, pomagając przynieść margines do centralnego gruntu, gdzie można udzielić istotnej pomocy – król Karol III powiedział o synu i synowej.

Fani royalsów zwrócili wczoraj uwagę na ciekawą kreację księżnej.

Księżna Kate w marynarce z sieciówki. Jak wyglądała?

Małżonka Williama nagrała oświadczenie dla angielskiej ligi rugby, w którym życzyła krajowej drużynie sukcesu na Mistrzostwach Świata w Rugby w Nowej Zelandii. Specjalnie na tę okazję ubrała czerwoną marynarkę. Pochodzi ona z wyprzedanej kolekcji sieciówki Zara. Za ubranie trzeba było zapłacić 60 funtów, czyli około 330 zł. Co ciekawe, Kate pokazała się w tej kreacji już na początku roku, gdy odwiedziła Danię.

O ile marynarka nie zalicza się do najbardziej luksusowych produktów, to nie można tego powiedzieć o złotych kolczykach Kate. Portal Daily Express podał, że są one warte 1 395 funtów, czyli ponad 7 700 złotych. Raczej niewiele osób może sobie pozwolić na taki dodatek!

Jak podoba się wam najnowsza kreacja Kate?


Księżna Kate w Danii w marynarce Zara

Księżna Kate w Danii w marynarce Zara

Księżna Kate w Danii w marynarce Zara

Księżna Kate w Danii w marynarce Zara

Księżna Kate w marynarce z Zary

Księżna Kate w marynarce z Zary

Komentarze

 • Gość pisze:

  Precz z monarchią żyjącą z niewllnictwa!! 22 krajesa kolonizowane!…ws-ysgkie monarchie mają jeszcze kolonie..

 • Gośćlucy pisze:

  TAKA OPONIA?!!! KAŻDY SĄDZI PODŁUG SIEBIE !!! STRACH MIEĆ TAKIEGO GOŚCIA. NA POCHYBEL TAKIM LUDZIOM!!!

 • Gość pisze:

  Lepiej niech ona już nie przemawia, bo jest w tym fatalna. Czyta jak katarynka przez zaciśnięte zeby, z jakimś sztucznym akcentem.
  Niestety, ze szwagierka nie ma szans.

  • Gość pisze:

   Pisząc o szwagierce masz na myśli jachtowa scierke, która wciąż i wciąż bredzi o sobie?
   Kate przynajmniej mówi na temat, a ta druga niech się zajmie swoimi rudymi prosiakami, nie udały się, ale to przecież nie ich wina

  • Gość pisze:

   Nie ta liga, Rachela jest dużo niżej i nawet nie ma co porównywać.

  • Gość pisze:

   12:1&13.37
   Zocha, przestan produkować te swoje rzygi.

  • Gość pisze:

   Zocha to twoja stara? Ciebie niepotrzebnie wyprodukowała, mam nadzieję, że więcej rzygów nie produkuje

  • Gość pisze:

   Megan jest super, a Kaśka z przodu deska z tyłu deska ze sztuczną szczęka niech zajmie się dziećmi bo nie wychowane że aż strach.
   Zocha cały czas bierzesz te dopalacze opamiętaj się.

  • Gość pisze:

   Meg to ściera i nieociosany kolek. Niech się zajmie rudymi prosiakami bo paskudne aż strach :))
   Po co je w ogóle produkowała mając taką mordę i paskudna rodzinę?
   A co ty bierzesz, że meg i jej świnie ci się podobają?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×