Kate w świątecznej czerwonej sukience, którą już miała na sobie. Księżna często sięga po już użyte stylizacje. Postawa godna naśladowania

Kate Midleton w czerwonej sukience

Kate Midleton w czerwonej sukience

Księżna Kate pokazała się w błyszczącej czerwonej sukience. Jak wyglądała żona księcia Williama? To kreacja, która miała na sobie już wcześniej.

Księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej ponad dziesięć lat temu. Żona Williama bardzo szybko zyskała sobie sympatię Brytyjczyków. Od początku bardzo angażuje się w życie monarchii i poświęca się swoim obowiązkom. Towarzyszy mężowi podczas jego wystąpień, ale ma też szereg własnych zobowiązań wobec korony.

Napięty grafik bardzo udanie łączy z opieką nad trojgiem dzieci. Księżna i książę Walii wspólnie wychowują 9-letniego George’a, 7-letnią Charlotte i 4-letniego Louisa. Żona następcy tronu stała się nie tylko wzorem dla wielu matek, ale też ikoną stylu. Jej stroje są podpatrywane przez kobiety z całego świata, a dla wielu z nich stała się modowym drogowskazem. W każdej sytuacji zachwyca kreacjami i próżno szukać u niej wpadek w tej dziedzinie. Do tego nie waha się sięgać po ubrania z sieciówek i nosić kilka razy tej samej stylizacji.

Księżna Kate w czerwonej sukience zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd

Rodzina królewska przygotowuje się do obchodzenia świąt Bożego Narodzenia. Król Karol III złoży poddanym życzenia, tak jak przez 70 lat robiła to jego matka, Elżbieta II, ale to nie wszystko. Nie zabraknie kartek świątecznych i koncertu kolęd. Księżna Kate zapowiedziała właśnie to wydarzenie. Odbędzie się ono już 15 grudnia w Westminster.

Kiedy zapraszała na koncert, zachwyciła wyglądem. Miała na sobie czerwoną sukienkę z prześwitującymi rękawkami Needle and Thread.

Tę samą sukienkę nosiła dwa lata temu na jednym z przyjęć. Już po raz kolejny Kate udowadnia, że nie boi się wyciągać ubrań z szafy, żeby dać im drugie życie. Jest chyba jedną z najsłynniejszych orędowniczek trendu zero waste.

Wygląda na to, że księżna Kate ukochała sobie w ostatnim czasie czerwone sukienki. Niedawno mogliśmy ją podziwiać w takiej na balu w Pałacu Buckingham.


Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Księżna Kate i książę William na koncercie Kolęd

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×