Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta...

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!
Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy
Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży...

Dziś wtorek, 18.09.2018

Księżna Kate w żaden sposób nie ukryje już ogromnego ciążowego brzuszka! Słodki ciężar pokonał nawet obszerny zielony płaszczyk!

Księżna Kate w ciąży na sympozjum w LondynieCiężarna księżna Kate z dużym ciążowym brzuchem w zielonym płaszczu

Do porodu zostało już zaledwie kilka tygodni, ale księżna Kate nie zamierza spoczywać na laurach i odpoczywać w zaciszu pałacu Kensington. Choć cały zespół, który będzie jej towarzyszył w szpitalu jest już zwarty i gotowy, a położna nerwowo zerka na zegarek, Kate nie próżnuje. Pojawia się na oficjalnych wystąpieniach, pojechała w delegację dyplomatyczną do Szwecji i Norwegii, brała udział w paradzie z okazji dnia Świętego Patryka, a teraz zachwyciła wiosenną stylizacją na sympozjum dotyczącym zdrowia psychicznego dzieci w Londynie.

Księżna Cambridge jest już o krok od terminu porodu, ale nie wstrzymuje nawet na moment ani swoich obowiązków, ani modowych występów. Pojawiła się na sympozjum zorganizowanym przez Królewską Fundację i pokazała, że nawet w tak zaawansowanej ciąży potrafi wypracować zupełnie nowy styl dla wszystkich kobiet noszących pod sercem dziecko. Choć zdarza jej się zakładać kolejny raz kreacje, które miała na sobie w poprzednich ciążach, tym razem zachwyciła w zwiewnej, jasnozielonej sukience i ciemniejszym o dwa tony płaszczu od Jenny Packham.

Stylizacja, choć prosta, naprawdę warta jest uwagi. Księżna Kate postawiła na wiosenne kolory i bardzo dziewczęcą kreację, która nie zdołała jednak zakryć ciążowego brzuszka. Beżowe szpilki, które dobrała do sukienki i płaszcza były bardzo neutralne, ale nie gryzły się z kreacją. Na dłoni błyszczał słynny zaręczynowy pierścionek, włosy pozostawiła rozpuszczone, a makijaż był jak zwykle bardzo oszczędny. Warto zwrócić uwagę na urocze detale przy kołnierzyku i mankietach.

Jak wam się podoba?

Meghan Markle jeszcze nie została księżną, a już przegoniła perfekcyjną Kate!

Wyszły na jaw kolejne dramatyczne fakty związku księcia Karola z księżną Dianą! Królowa Elżbieta II maczała palce przy ich rozstaniu!

Polska księżna Kate znalazła polskiego księcia Williama! To dopiero zaskakujący wybór! [WIDEO]Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

Komentarzy: 1


Gość | 23 marca 2018, 10:25

Nie wiem, kto pisze te durne artykuły i wymyśla jeszcze durniejsze tytuły!! Księżna Kate nie ma ogromnego brzucha!!! Ktoś tu chyba nie widział ogromnego ciążowego brzucha!!!! Porażka!!! I obraza kobiet, które są w zaawansowanej ciąży!!!


Dodaj komentarz
×