Szukaj

Księżna Kate w białej sukni oczarowała skromnością. Uwagę skupia jej talia. Tu nie ma mowy o Photoshopie

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate pojawiła się we wtorek w South Yorkshire, w fundacji Baby Basic. Zdjęcia obiegły media. Jaką stylizację wybrała jedna z najbardziej lubianych członkiń rodziny królewskiej?

Księżna Kate i William nawet w dobie pandemii koronawirusa nie zapominają o służbowych obowiązkach. Angażują się w ciekawe projekty, dodając w ten sposób otuchy sympatykom rodziny królewskiej. Chociaż swoje role wypełniają głównie on-line, czasami zdarza im się pojawić gdzieś osobiście, co oczywiście zostaje uwiecznione na zdjęciach.

Jakiś czas temu księżna wybrała się w odwiedziny do centrum ogrodniczego znajdującego się blisko posiadłości Anmer Hall w Norfolk. Wymieniła kilka zdań z pracownikami, uzupełniła zapasy produktów, a także zdradziła rodzinny sekret. Powiedziała, że jej dzieci mają smykałkę do ogrodnictwa. Teraz natomiast wybrała się na spotkanie w South Yorkshire, by wesprzeć działanie tamtejszej fundacji.

Księżna Kate w białej sukni podczas wizyty w Baby Basic

Księżna Cambridge pojawiła się we wtorek w South Yorkshire, by wziąć udział w oficjalnym spotkaniu. Jak zwykle ubrała się w elegancki strój na tę ważną okazję i zachwyciła wszystkich swoją szczupłą talią. Kate wyglądała uroczo w czarno-białej sukience Suzannah. Miała już ją na sobie jakiś czas temu, na Wimbledonie w 2019 roku, kiedy to wybrała do niej czarne dodatki  w postaci paska oraz kokardki.

View this post on Instagram

INTERESTING: A brooch bow for AELTC members. The Duchess of Cambridge attaches a bow during Wimbledon matches. Since 2016, Katherine has been the patroness of the All-England club lawn tennis and croquet AELTC, the official colors of which are dark green and purple. Only the patron, president, management committee, vice presidents, and four members of the executive office can wear this ornament. Men wear ties of this color. 💜 . . . #katemiddleton#katemiddelton#katemiddletonstyle#katemiddletondress#katemiddletonofcambridge#katemiddletonlook#princessdiana#princesscharlotte#royalfamily#royal#cambridge#cambridgelife#princewilliam#princewilliamdukeofcambridge#кейтмиддлтон#кейтмидлтонбан

A post shared by Kate Middleton (@_kate_middleton_royal) on

Tym razem zdecydowała się na stylizację całą na biało i zachwyciła po raz kolejny. Jej szczupła sylwetka zapewne wzbudziła zazdrość niejednej kobiety, które uciekają się do sztuczek graficznych, by wyglądać, jak ona. Na tych zdjęciach nie ma ani odrobiny Photoshopa, to Kate w całej okazałości.

We wtorkowy poranek Middleton odwiedziła organizację, aby pomóc rozładować paletę dostaw i posortować darowizny. Następnie rozmawiała z rodzinami o ich doświadczeniach z dziecięcymi bankami. Zgodnie z nowymi wytycznymi miała na twarzy kwiatową maskę.

 

Księżna przyznała, że ​​wzruszyły ją do łez historie rodzin, które poznała za pośrednictwem organizacji. Podczas spotkania powiedziała wolontariuszom:

To może być bardzo emocjoujące. Pamiętam kilka rodzin, które poznałam z King’s Lynn. Po spotkaniu i ja i oni wybuchneliśmy płaczem, gdyż ich historie były tak wzruszające. Walki, przez które przeszli, odwaga, jaką wykazali w niezwykłych okolicznościach wzruszają.

Aby uczcić to wydarzenie, Pałac Kensington opublikował również inne zdjęcia Kate ze spotkania w maju, kiedy odwiedziła Baby Basics West Norfolk. Ubrana była wtedy w cudowną zieloną koszulową sukienkę od Boden i białe tenisówki Superga.


Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Księżna Cambridge z wizytą w fundacji Baby Basics

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×