Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Kate w takiej samej sukience co Diana

Kate w takiej samej sukience co Diana

Księżna Kate i księżna Diana w identycznych sukienkach

Rodzina królewska wyglądała na niesamowicie szczęśliwą, pozując do zdjęcia wykonanego 5 września z okazji urodzin księcia Karola w Clarence House. Opublikowane w zeszły poniedziałek zdjęcie, na którym przyszły król Wielkiej Brytanii pozuje ze swoimi dziećmi, ich żonami, partnerką księżną Camillą oraz wnuczętami wygląda naprawdę pięknie – uwagę zwracają przede wszystkim skoordynowane stylizacje członków rodziny królewskiej.

Księżna Kate wzbudziła największą sensację w swojej sukience w kropki od Alessandy Rich, z białym kołnierzykiem i wyraźnie zaznaczoną talią. Pierwszy raz mogliśmy podziwiać tę kreację na Abigail Spencer, koleżance Meghan Markle z serialu Suits, która pojawiła się w niej na weselu księżnej i księcia Sussex. Nie zmienia to jednak faktu, że przed księżną Kate i Abigail, niemal identyczną kreację posiadała księżna Diana.

W październiku 1985 roku księżna pozowała do zdjęcia w salonie w Kensington Palace ze swoją prywatną sekretarką, Anne Beckwith-Smith w łudząco podobnej sukience. Kreacja Diany miała jednak nieco głębszy dekolt i większy kołnierzyk. W sukience w białe kropki naniesione na ciemny materiał księżna Walii wyglądała niezwykle szykownie, a księżna Kate bez wątpienia wzoruje się na swojej zmarłej teściowej.

Na zdjęciu wykonanym z okazji 70. urodzin swojego teścia, księżna miała na sobie również inny nawiązujący do księżnej Diany element stylizacji – szafirowe kolczyki, które niegdyś należały właśnie do matki księcia Williama i księcia Harry’ego. W ten sposób oddała piękny hołd nieobecnej na zdjęciu teściowej.

Wstrząsający list księżnej Diany. Napisała o problemach w małżeństwie, przemocy fizycznej i niskiej samoocenie

O tym się nie mówiło. Książę William złamał serce księżnej Dianie. Zrobił coś bardzo przykrego

Sama skóra i kości. Książę Karol doprowadził księżną Dianę do koszmarnego stanu. Wolelibyśmy nie widzieć tego zdjęcia


Księżna Diana w sukience w grochy

Księżna Diana w sukience w grochy

Księżna Kate w sukience w grochy

Księżna Kate w sukience w grochy

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×