Szukaj

Niebywałe! Księżna Kate w sukience sprzed sześciu lat na wielkiej gali! Jej buty są jeszcze starsze

Księżna Kate nosi stare ubrania

Księżna Kate nosi stare ubrania

Księżna Kate w sukience sprzed sześciu lat

Księżna Kate przez wielu ekspertów od mody uważana jest za ikonę stylu. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii kocha dobrze skrojone, klasyczne i ponadczasowe stylizacje. Jej garderoba pęka w szwach od sukienek pochodzących z kolekcji największych światowych projektantów – jedną z jej ulubionych wizjonerek trendów jest Jenny Packham.

Kate w swojej kolekcji ma mnóstwo kreacji z metką brytyjskiej marki, której wierna jest od lat. W 2012 roku cały świat mody oszalał na widok księżnej w spersonalizowanej wersji sukni Aspen uszytej z jedwabnego szyfonu i ozdobionej misternie wyszytymi koronkami na plecach. W swojej błękitnej sukni księżna Cambridge błyszczała na Gali Olimpijskiej zorganizowanej z okazji rozpoczynających się wówczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Okazuje się, że Kate tak bardzo polubiła wieczorową suknię, że postanowiła założyć ją ponownie. Tym razem na galę fundacji Tusk Trust Awards, która zajmuje się finansowaniem oraz ochroną rozwoju społecznego i przyrodniczego w całej Afryce.

Po sześciu latach żona księcia Williama zaprezentowała się jeszcze raz w kreacji, która nie jest już dostępna w sprzedaży (jej pierwsza cena to ponad 14 tysięcy złotych). Tym razem Kate dobrała do niej diamentowe kolczyki i sandałki Jimmy Choo – model Vamp za 1300 złotych –, które kupiła w 2011 roku.

Wisienką na torcie odświeżonej stylizacji Kate była piękna broszka British Legion, którą miała już na sobie w zeszłym tygodniu, na ceremonii w brytyjskim muzeum V&A. Cudowna ozdoba jest hołdem dla Brytyjek, które poległy w trakcie pierwszej wojny światowej, można ją kupić na stronie poppyshop.org.uk za ok. 150 złotych.

W którym wydaniu sukienka księżnej Kate wyglądała lepiej? Poniżej zdjęcia z 2012 i 2016 roku.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży!”. Sensacyjne doniesienia! Zdjęcie z brzuszkiem nie uciszy plotek

Księżna Kate szykuje królewski baby shower dla Meghan Markle! Jej skryty plan właśnie wyszedł na jaw! Wiemy więcej niż powinniśmy!

Oto halloweenowe przebranie księżnej Kate! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!


Księżna Kate w tej samej sukience – 2018 i 2012 rokKsiężna Kate w tej samej sukience – 2018 i 2012 rok

Księżna Kate w tej samej sukience – 2018 i 2012 rok

Księżna Kate na ceremonii z okazji otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, 2012 rok

Księżna Kate na ceremonii z okazji otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, 2012 rok

Księżna Kate w 2012 roku

Księżna Kate w 2012 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×