Szukaj

Księżna Kate w sukience z Zary. Nie musiała przepłacać, żeby wyglądać luksusowo

Księżna Kate - sukienka z Zary

Księżna Kate - sukienka z Zary

Księżna Kate na spotkaniu z fanami w Port Talbot wyglądała rewelacyjnie w czerwonej sukience z Zary. Jakie dodatki do niej dobrała?

Księżna Kate słynie z tego, że w jej szafie można znaleźć zarówno ubrania najlepszych projektantów, jak i te z sieciówek, które można często kupić za niewielkie pieniądze. Niedawno zachwyciła swoich fanów czerwoną sukienką z Zary.

Księżna Kate w sukience z Zary. Jak wyglądała?

Księżna Cambridge wystąpiła w pięknej czerwonej sukience Zary, na którą założyła granatowy płaszcz Hobbs, a także czerwoną kopertówkę Mulberry oraz czerwono-różowy szalik z Beulah London. Do stroju dobrała czarne, zamszowe kozaki, a smukłą talię podkreśliła szerokim paskiem. Wyglądała oszałamiająco z włosami zaczesanymi częściowo do góry, kiedy brała udział w spotkaniu w Walii, gdzie wraz z księciem Williamem odwiedzili organizacje i firmy w sercu lokalnej społeczności. Ona nawet w sieciówkowej sukience za niewielkie pieniądze wygląda zjawiskowo.

Książę i księżna pojawili się w Bulldogs Boxing Community w Port Talbot. To miejsce, które wykorzystuje moc boksu do angażowania, edukowania i inspirowania społeczności, w tym młodych ludzi, którzy mogli być dotknięci niekorzystnymi doświadczeniami z dzieciństwa i problemami ze zdrowiem psychicznym. Wizyta księcia i księżnej zbiegła się w czasie z Tygodniem Zdrowia Psychicznego Dziecka.

Wcześniej tego dnia książę i księżna zatrzymali się w lodziarni Joe’ego, aby porozmawiać z rodzicami i opiekunami o życiu w Mumbles oraz porozmawiać o ankiecie The Duchess # 5BigQuestions. Badanie ma na celu zainicjowanie ogólnokrajowej rozmowy na temat wychowywania kolejnego pokolenia dzieci, zwłaszcza poniżej 5 roku życia.

Uśmiechnięta Kate promieniała, kiedy prowadziła konwersacje z miejscowymi. Wyraźnie też dobrze czują się razem z Williamem podczas tego typu spotkań, bo widać, że oboje robią to z przyjemnością, swobodnie i bez zbędnego przymusu.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess visit Bulldogs Boxing Community in Port Talbot ???? Bulldogs uses the power of boxing to involve, educate and inspire the community, including young people who may have been affected by adverse childhood experiences and mental health issues. The Duke and Duchess’s visit to the Bulldogs coincides with Children’s Mental Health Week, set up by @_place2be of which The Duchess is Patron. Earlier in the day, The Duke and Duchess stopped at Joe’s Ice Cream Parlour to speak to local parents and carers about life in the Mumbles, and to talk about The Duchess’s #5BigQuestions survey. The survey aims to spark a UK-wide conversation on raising the next generation of children under 5.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Zobacz także: Odważne słowa księcia Williama po rodzinnym skandalu. Harry musiał na długo stracić mowę, jak to usłyszał

 


Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Księżna Kate i książę William w Port Talbot

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×