Księżna Kate pokazała się w sukience z Zary. Piękna! Cena nawet po przeliczeniu na złotówki jest bardzo niska

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate wzięła udział w spotkaniu i olśniła swoim wyglądem. Wybrała kreację z Zary, której cena nawet po przeliczeniu na złotówki jest bardzo przystępna.

Księżna Kate dziesięć lat temu wyszła za mąż za Williama. Poznali się na studiach i po pewnym czasie połączyło ich gorące uczucie. Chociaż książę chciał pozwolić swojej ukochanej na życie z dala od błysków fleszy i dlatego z nią zerwał, ostatecznie miłość zwyciężyła. Pobrali się w 2011 roku, czego świadkami było mnóstwo osób na całym świecie.

Zakochani spełniają się nie tylko w małżonków, ale także rodziców. Dwa lata po ślubie do ich rodziny dołączył George. Następnie pojawiła się na świecie Charlotte. W 2018 roku urodził się Louis.

Księżna Kate w sukience z Zary. Jak wyglądała?

Księżna Kate, odkąd dołączyła do rodziny królewskiej, reprezentuje interesy królowej Elżbiety II. Dlatego co jakiś czas bierze udział w wydarzeniach, w których trakcie zadaje szyku. Ma doskonałe wyczucie stylu, a jej stylizacje naśladuje mnóstwo pań. Żona Williama bowiem nie tylko wybiera kreacje od topowych projektantów, ale także stroje, które można znaleźć w sieciówkach.

Tak jak we wtorek, gdy Kate odwiedziła University College London Centre for Longitudinal Studies, gdzie spotkała się z naukowcami zajmującymi się badaniem zachowania dzieci we wczesnym wieku. Na tę okazję postawiła przepiękną stylizację.

Księżna sięgnęła po monochromatyczną sukienkę w pepitkę z długim rękawem. To model zawiązywany pod szyją marki Zara, który kosztuje 16 funtów (ponad 80 zł). Dobrała do niej stylową srebrną parę czółenek na obcasie od Hugo Boss. Zdecydowała się na rozpuszczone włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko.

Chociaż kreacja, którą miała na sobie księżna Kate kusi przystępną ceną, model jest już niedostępny w sprzedaży. Można nabyć go na aukcjach, gdzie osiąga zawrotną cenę w porównaniu do wartości. Niedawno jeden z użytkowników Allegro szukał chętnej osoby, która byłaby w stanie zapłacić za nią prawie 300 zł.


Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate w sukience z Zary

Księżna Kate w sukience z Zary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×