Szukaj

Po ciąży nie ma już śladu? Obcisła sukienka księżnej Kate rozwiała wszelkie wątpliwości!

księżna kate centrum fotografii

Księżna Kate otworzyła centrum fotografii w Londynie

Księżna Kate po sześciu miesiącach wróciła do swoich królewskich obowiązków, odkładając na bok słodkie lenistwo i wakacyjne wspomnienia. Ukochana księcia Williama zdążyła już pojawić się przy dwóch różnych okazjach, a choć wszyscy pilnie śledzili jej stylizacje, nie było czym się zachwycać. W szkółce leśnej ubrana była wygodnie i praktycznie, a na szczyt dotyczący zdrowia psychicznego założyła starą sukienkę. I choć przy obu okazjach prezentowała się świetnie, królewscy fani musieli poczekać do 10 października by zobaczyć ją w pełnej krasie.

Księżna pojawiła się na inauguracji centrum fotograficznego w muzeum Victorii i Alberta, którego patronką została w marcu. Dopiero przy tej okazji udowodniła, że tytuł ikony stylu i mody wciąż należy do niej i wcale nie zamierza go oddawać. Co założyła księżna Kate na otwarcie centrum fotografii?

Na zdjęciach możemy podziwiać jej smukłą sylwetkę w sukience od Erdem, wartej około 6 tysięcy złotych. Kreacja uszyta z materiału w drobną krateczkę podkreślała figurę księżnej Kate i ostatecznie rozwiewała wątpliwości – po ciąży nie ma już nawet wspomnienia. Dekolt w łódkę z obniżonym stanem zalotnie odsłaniał ramiona, a bordowa aksamitna szarfa w pasie zaznaczała talię.

Do swojej sukni księżna dobrała szpilki od Jimmy’ego Choo w kolorze szarfy, czarną kopertówkę ze złotymi zdobieniami, nie obyło się również bez słynnego pierścionka zaręczynowego. Uwagę przykuwały również masywne złote kolczyki, pochodzące prawdopodobnie z królewskiej kolekcji. Sądząc po ich kształcie, mogą pamiętać czasy królowej Victorii, która słynęła z zamiłowania do imponujących rozmiarów biżuterii.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia

Przyłapali księżną Kate na największej modowej wpadce! To po prostu nie mieści się w głowie!

Pozostałości po ciąży? Księżna Kate nigdy nie wyglądała lepiej! Właśnie wróciła na salony i zrobiła to w królewskim stylu


Agata Duda czy księżna Kate? Która ma lepszy styl?

×