Szukaj

Po ciąży nie ma już śladu? Obcisła sukienka księżnej Kate rozwiała wszelkie wątpliwości!

księżna kate centrum fotografii

księżna kate centrum fotografii

Księżna Kate otworzyła centrum fotografii w Londynie

Księżna Kate po sześciu miesiącach wróciła do swoich królewskich obowiązków, odkładając na bok słodkie lenistwo i wakacyjne wspomnienia. Ukochana księcia Williama zdążyła już pojawić się przy dwóch różnych okazjach, a choć wszyscy pilnie śledzili jej stylizacje, nie było czym się zachwycać. W szkółce leśnej ubrana była wygodnie i praktycznie, a na szczyt dotyczący zdrowia psychicznego założyła starą sukienkę. I choć przy obu okazjach prezentowała się świetnie, królewscy fani musieli poczekać do 10 października by zobaczyć ją w pełnej krasie.

Księżna pojawiła się na inauguracji centrum fotograficznego w muzeum Victorii i Alberta, którego patronką została w marcu. Dopiero przy tej okazji udowodniła, że tytuł ikony stylu i mody wciąż należy do niej i wcale nie zamierza go oddawać. Co założyła księżna Kate na otwarcie centrum fotografii?

Na zdjęciach możemy podziwiać jej smukłą sylwetkę w sukience od Erdem, wartej około 6 tysięcy złotych. Kreacja uszyta z materiału w drobną krateczkę podkreślała figurę księżnej Kate i ostatecznie rozwiewała wątpliwości – po ciąży nie ma już nawet wspomnienia. Dekolt w łódkę z obniżonym stanem zalotnie odsłaniał ramiona, a bordowa aksamitna szarfa w pasie zaznaczała talię.

Do swojej sukni księżna dobrała szpilki od Jimmy’ego Choo w kolorze szarfy, czarną kopertówkę ze złotymi zdobieniami, nie obyło się również bez słynnego pierścionka zaręczynowego. Uwagę przykuwały również masywne złote kolczyki, pochodzące prawdopodobnie z królewskiej kolekcji. Sądząc po ich kształcie, mogą pamiętać czasy królowej Victorii, która słynęła z zamiłowania do imponujących rozmiarów biżuterii.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia

Przyłapali księżną Kate na największej modowej wpadce! To po prostu nie mieści się w głowie!

Pozostałości po ciąży? Księżna Kate nigdy nie wyglądała lepiej! Właśnie wróciła na salony i zrobiła to w królewskim stylu


Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Księżna Kate na otwarciu centrum fotografii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×