Szukaj

Pozostałości po ciąży? Księżna Kate nigdy nie wyglądała lepiej! Właśnie wróciła na salony i zrobiła to w królewskim stylu

Księżna Kate w fioletowej sukience na spotkaniu dotyczącym zdrowia psychicznego

Urlop księżnej Kate trwał długich sześć miesięcy. Ani po urodzeniu księcia George’a, ani po narodzinach księżniczki Charlotte nie spędziła w domu tyle czasu, co po ciąży w której nosiła pod sercem księcia Louisa. Jak sama tłumaczyła, chciała poświęcić ten czas dzieciom i upewnić się, że żadna z jej starszych pociech nie czuje się odsunięta czy ignorowania.  W końcu pojawienie się młodszego dziecka to nie byle co. Nadszedł jednak czas, w którym jej dzieci wróciły do szkoły, a ona musiała wrócić do obowiązków. Pierwszy raz widzieliśmy ją “w plenerze” podczas odwiedzin w szkółce leśnej. “Na salony” wróciła zaś 9 października.

Księżna w towarzystwie męża, księcia Williama, wzięła udział w konferencji narodów dotyczącej zdrowia psychicznego w londyńskim ratuszu. Rząd brytyjski był pomysłodawcą i organizatorem spotkania, którego temat jest bardzo bliski rodzinie królewskiej  w której z chęcią wzięli udział. O tym, że książę William wygląda doskonale w garniturach wiemy wszyscy, ale Kate przeszła samą siebie.

Po ciąży nie ma już śladu. Świetnie dopasowana w pasie i biuście kreacja podkreśliła zmysłowe kształty księżnej i wyeksponowała jej płaski brzuch oraz wąską talię. Rozkloszowana spódnica zalotnie odsłaniała łydki, a nogom Kate dodatkowych centymetrów dodawały beżowe szpilki. Dobrana do nich pod kolor torebka oraz delikatne złote kolczyki dopełniały dzieła. Wisienką na torcie była nowa, krótsza fryzurka i delikatny make up.

Jak wam się podoba taki powrót? Księżna Kate bez wątpienia jest królową elegancji. 😉

Księżna Kate zmieniła fryzurę. Za wielką metamorfozą kryje się poruszająca historia

Księżna Kate popełniła serię fatalnych błędów. Meghan Markle jej wcale w tym nie pomaga

Księżna Kate nauczyła dzieci paskudnych nawyków. I jeszcze się tym publicznie chwali


Czy podoba Ci się księżna Kate w skróconych włosach?

×