Szukaj

Księżna Kate, cała w zieleni, zdobyła serca Irlandczyków. Jaką ona ma szczupłą talię!

Kate i książę William udali się z oficjalną wizytą do Irlandii. Księżna zachwyciła swoją stylizacją i po raz kolejny udowodniła, że zielony to jej kolor. Jak wyglądała?
Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate w Irlandii

Księżna Kate i książę William po odejściu z rodziny królewskiej Meghan i Harry’ego mają jeszcze więcej obowiązków. Jednak z uśmiechem je wypełniają jednając sobie sympatię nie tylko fanów monarchii. Właśnie odbywają wizytę w Irlandii, gdzie reprezentują królową.

Księżna Kate w Irlandii. Jak wyglądała?

Kate i William wylądowali na lotnisku w Dublinie, gdzie przywitała ich nie tylko żona prezydenta Irlandii, Sabina Higgins, ale także słoneczna pogoda. Na samym wejściu księżna zdobyła serca mieszkańców Szmaragdowej Wyspy, wybierając stylizację w różnych odcieniach ich ulubionej zieleni.

Ubrała dwurzędowy, podkreślający jej smukłą talię płaszcz w kolorze butelkowej zieleni z ozdobnymi guzikami, do którego dopasowała zamszowe pantofle na obcasie i małą kopertówkę w jaśniejszym odcieniu wspomnianej barwy. Włosy pozostawiła rozpuszczone, jednak podtrzymała je ciemną, grubą, niezwykle modną w tym sezonie opaską.

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Kiedy na spotkaniu z prezydentem Michaelem D. Higginsem zdjęła nakrycie, pokazała się w pięknej, wzorzystej sukience za kolano, która mieniła się odcieniami zieleni – od bardzo jasnych po ciemne. Księżna po raz kolejny udowodniła, że to jest jej kolor i bardzo jej w nim do twarzy.

Look dopełniła mocniejszym niż zwykle makijażem, a dodatkowo wyglądała na bardzo zrelaksowaną i szczęśliwą. Wyglądała przepięknie.

 

Zobacz także: Odważne słowa księcia Williama po rodzinnym skandalu. Harry musiał na długo stracić mowę, jak to usłyszał


Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

The Duke and Duchess of Cambridge meet with President of Ireland Michael D. Higgins at ??ras an Uachtar?Ain in Dublin, Ireland. The Royals are undertaking an official visit to Ireland at the request of the Foreign and Commonwealth Office. The visit, will highlight the many strong links between the UK and Ireland. From its thriving cities to rural communities, the programme will take in Ireland???s rich culture, its impactful community initiatives and spectacular scenery. Following Her Majesty The Queen???s historic visit in 2011, the visit will also focus on the relationship between the two countries, and build on the theme of remembrance and reconciliation. Pictured: Prince William,Duke of Cambridge,Duchess of Cambridge World Rights,

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Księżna Kate z wizytą w Irlandii

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×