Księżna Kate znów to zrobiła! Na ślubie księżniczki Eugenii pojawiła się w starej sukience!

księżna Kate stara kreacja

księżna Kate stara kreacja

Księżna Kate w sukience z 2017 roku na ślubie księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooskbanka bez wątpienia przejdzie do historii. Królewska para pobrała się w St George’s Chapel w Windsorze, a wśród zaproszonych gości znalazły się topmodelki, muzycy podbijający listy przebojów i legendarne aktorki. Para nie oszczędzała na swoim specjalnym dniu i można z powodzeniem powiedzieć, że ich ślub był dokładnie tak samo wystawny jak ślub Meghan Markleksięcia Harry’ego, który odbył się w maju. Jednak nie tylko to było „takie samo”.

Księżna Kate, która słynie z bycia ikoną mody i stylu, kolejny raz zdecydowała się „odstawić” ten sam numer, co pięć miesięcy temu i pojawiła się w kreacji, którą miała już na sobie wcześniej. Jej sukienka od Alexandra McQueena w kolorze fuksji zrobiła furorę na weselu kuzynki księcia Williama, ale jeśli prześledzić jej kreacje z 2017 roku, można znaleźć dokładnie te sam model. Jedyną różnicą jest nieco delikatniejszy kolor.

Księżna miała dokładnie taką samą sukienkę podczas Trooping of the Colour w 2017 roku. Parada z okazji urodzin królowej Elżbiety II zawsze jest rewią królewskiej mody, a Kate – która często przywiązuje się do ubrań i lubi zakładać je kilka razy podczas różnych okazji – wyglądała wtedy zjawiskowo. Sukienka tak przypadła jej do gustu, że postanowiła uszyć sobie drugą. Różnią się jedynie kolorem.

Podobna sytuacja miała miejsce na ślubie księcia Harry’ego i Meghan. Kate pojawiła się w kreacji, którą miała na sobie podczas wizyty w Belgii oraz… podczas Trooping of the Colour w 2016 roku.

Recykling to najwyraźniej jej hobby. 😉

Hit czy kit? Meghan Markle i księżna Kate oceniły suknię ślubną księżniczki Eugenii!

Nie mogło być inaczej! Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii w najpiękniejszej kreacji!

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia


Jak księżna Kate ubrała się na ślub Eugenii?

Jak księżna Kate ubrała się na ślub Eugenii?

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Księżna Kate - Trooping of the colour 2017 kreacja: Alexander McQueen

Księżna Kate w różowej sukience na ślubie księżniczki Eugenii

Księżna Kate w różowej sukience na ślubie księżniczki Eugenii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×