Szukaj

Księżna Kate znów to zrobiła! Na ślubie księżniczki Eugenii pojawiła się w starej sukience!

księżna Kate stara kreacja

Księżna Kate w sukience z 2017 roku na ślubie księżniczki Eugenii

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooskbanka bez wątpienia przejdzie do historii. Królewska para pobrała się w St George’s Chapel w Windsorze, a wśród zaproszonych gości znalazły się topmodelki, muzycy podbijający listy przebojów i legendarne aktorki. Para nie oszczędzała na swoim specjalnym dniu i można z powodzeniem powiedzieć, że ich ślub był dokładnie tak samo wystawny jak ślub Meghan Markleksięcia Harry’ego, który odbył się w maju. Jednak nie tylko to było “takie samo”.

Księżna Kate, która słynie z bycia ikoną mody i stylu, kolejny raz zdecydowała się “odstawić” ten sam numer, co pięć miesięcy temu i pojawiła się w kreacji, którą miała już na sobie wcześniej. Jej sukienka od Alexandra McQueena w kolorze fuksji zrobiła furorę na weselu kuzynki księcia Williama, ale jeśli prześledzić jej kreacje z 2017 roku, można znaleźć dokładnie te sam model. Jedyną różnicą jest nieco delikatniejszy kolor.

Księżna miała dokładnie taką samą sukienkę podczas Trooping of the Colour w 2017 roku. Parada z okazji urodzin królowej Elżbiety II zawsze jest rewią królewskiej mody, a Kate – która często przywiązuje się do ubrań i lubi zakładać je kilka razy podczas różnych okazji – wyglądała wtedy zjawiskowo. Sukienka tak przypadła jej do gustu, że postanowiła uszyć sobie drugą. Różnią się jedynie kolorem.

Podobna sytuacja miała miejsce na ślubie księcia Harry’ego i Meghan. Kate pojawiła się w kreacji, którą miała na sobie podczas wizyty w Belgii oraz… podczas Trooping of the Colour w 2016 roku.

Recykling to najwyraźniej jej hobby. 😉

Hit czy kit? Meghan Markle i księżna Kate oceniły suknię ślubną księżniczki Eugenii!

Nie mogło być inaczej! Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii w najpiękniejszej kreacji!

Księżniczka Eugenia próbowała zaatakować księżną Kate. Jej odpowiedź zapamięta do końca życia


Czy podoba Ci się księżna Kate w skróconych włosach?

×