Kate na nowych zdjęciach w nietypowej stylizacji. Próżno szukać szpilek czy wytwornego kapelusza. Taka odsłona księżnej to rzadkość

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate w nietypowej dla siebie stylizacji. O sukience czy stylowym kostiumie możecie zapomnieć. Jak wyglądała?

Księżna Kate ponad dziesięć lat temu dołączyła do rodziny królewskiej. Wcześniej przez kilka lat spotykała się z księciem Williamem, którego poznała w czasie studiów. Następca tronu natychmiast zauroczył się swoją koleżanką z uczelni. Szybko połączyło ich uczucie. Przezwyciężyli pierwsze kryzysy, a po kilku latach Kate Middleton doczekała się pierścionka. Ślub następcy tronu był jednym z najważniejszych wydarzeń dekady. Bajkowa uroczystość była transmitowana w telewizjach niemal na całym świecie, a w ceremonii uczestniczyła śmietanka towarzyska Wielkiej Brytanii i nie tylko.

Od tamtej pory fani rodziny królewskiej przyglądają się małżonkom, którym udało się stworzyć piękną rodzinę. Doczekali się trojga dzieci: George’a, Charlotte i Louisa.

Kate szybko zaskarbiła sobie sympatię poddanych monarchii. Słynie z nienagannego stylu. Tym razem zaskoczyła stylizacją.

Księżna Kate w nietypowej dla siebie stylizacji

25 czerwca odbył się Dzień Sił Zbrojnych, podczas którego Brytyjczycy upamiętniają rodzimych żołnierzy. Z tej okazji księżna Kate podzieliła się kilkoma wyjątkowymi kadrami i złożyła hołd wojskowym.

W listopadzie ubiegłego roku Kate wzięła udział w ćwiczeniach jednej z brygad operacyjnych na lotnisku Abingdon. Księżna miała okazję obejrzeć na własne oczy, jak wygląda szkolenie służby i nowych członków Brytyjskich Sił Zbrojnych.

Zdjęciami właśnie z tych manewrów, które opublikowano w sobotę na oficjalnym koncie na Instagramie pary książęcej, Kate chciała uhonorować wojskowych i przypomnieć swoim obserwatorom o specjalnym dla wojska dniu.

Na kadrach widzimy Kate ubraną w niecodzienny dla niej sposób. Przybyła na lotnisko w jeansach, które zestawiła ze sweterkiem koloru khaki marki Holland Cooper wartym około 680 złotych. Od chłodu chroniła ją kurtka od Seeland za około 1000 złotych. Na nogach próżno wypatrywać pantofli, księżna wybrała brązowe buty trekingowe BergHaus za około 700 złotych.

Są także fotki Kate w bojowym hełmie. Widać, że żadne nakrycie głowy nie stanowi dla żony Williama problemu i nawet w tak nietypowym, wygląda bardzo dobrze.

Jak wam podoba się Kate w tak nietypowej dla niej stylizacji?


Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Księżna Kate podczas manewrów wojskowych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×