Szukaj

Księżna Kate nigdy nie kupi nic od Chanel. Wszystko przez przykre słowa Karla Lagerfelda

Księżna Kate unika ubrań Chanel

Księżna Kate nie nosi ubrań Chanel

Księżna Kate nie nosi ubrań Chanel. Chociaż była to ulubiona marka księżnej Diany, żona Williama od kilku lat jej unika. Dlaczego? 

Księżna Kate to z pewnością ikona stylu, której stylizacje stanowią inspiracje dla tysięcy kobiet na całym świecie. W swojej szafie żona Williama ma modowe perełki pochodzące od największych światowych projektantów, w jej kolekcji znajduje się nawet sukienka Gosi Baczyńskiej, którą miała na sobie podczas uroczystej kolacji w Warszawie w lipcu 2017 roku. Wśród kreacji od Alexandra McQueena, Diora czy Prady, na próżno szukać sukienek z metką Chanel. Dlaczego?

Okazuje się, że wszystko przez zachowanie Karla Lagerfelda sprzed siedmiu lat. W 2012 roku projektant został proproszony przez brytyjski tabloid o ocenę stylu najgorętszych brytyjskich celebrytek, w tym mającej swoje pięć minut siostry księżnej Kate. Pippa Middleton była wówczas na celowniku wszystkich mediów, które śledziły każdy jej krok. Chociaż Pippa swoimi ponętnymi kształtami doprowadziła setki Brytyjczyków do szaleństwa, to w gronie fanów jej urody nie znalazł się Karl:

Kate Middleton ma śliczną sylwetkę i to doskonała dziewczyna dla tego chłopaka. Lubię ten typ kobiety, podobają mi się romantyczne piękności. Z drugiej strony jej siostra nie podoba mi się wcale. Nie lubię jej twarzy. Powinna pokazywać się tylko od tyłu.

Słowa Karla tak bardzo nie spodobały się Kate, że w ciągu chwili pozbyła się wszystkich kreacji i dodatków wypuszczonych przez francuski dom mody.

Klątwa Chanel w rodzinie królewskiej?

Nie tylko księżna Kate zrezygnowała z noszenia ubrań od Chanel, które przestały jej kojarzyć się ze świetnym wyczuciem stylu, a zaczęły przypominać o przykrej sytuacji. Podobnie wyglądała sprawa w przypadku księżnej Diany, która po rozwodzie odmówiła noszenia obuwia Chanel podczas pobytu w Australii. Wszystko przez księcia Karola i księżną Camillę. Wszystko przez pierwszą literę w nazwie marki, która jednoznacznie przywoływała jej na myśl kochankę swojego byłego męża, która przyczyniła się do rozpadu jej królewskiego małżeństwa.

Jayson Brundson, projektant, który był przy księżnej w trakcie tego wyjazdu, tak wspominał sytuację z 1996 roku:

Diana wróciła do swojej sypialni i wyszła z niej trzymając garść butów i torebek. Rzuciła je wszystkie na kanapę. Przejrzałem je i znalazłem parę butów Chanel i powiedziałem, że będą świetnie wyglądać w połączeniu z Versace, na co ona odpowiedziała, że nie może nosić połączonych Cs, podwójnej C. Kiedy zapytałem dlaczego, odparła, że to jest przecież Camilla i Charles.

Ciekawe, jaki stosunek do Chanel ma Meghan Markle?

Kinga Rusin jak księżna Kate! Jej suknia na Oscary przejdzie do historii! [WIDEO]

Na baby shower Meghan Markle zabrało księżnej Kate. W tym czasie bawiła się w innym towarzystwie

Dzieci Kate i Williama to urodzone gagatki! Maluchy wymyśliły czadową ksywkę dla swojego słynnego dziadka Karola!


Księżna Kate na uroczystej gali w sukni Gucci

Księżna Kate na uroczystej gali w sukni Gucci

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Księżna Kate na BAFTA 2019 w białej sukni

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Księżna Kate z wizytą w szkole podstawowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×