Co za widok! Księżna Kate i księżna Meghan wystrojone jak laleczki zadały szyku na królewskiej paradzie! Trudno oderwać od nich wzrok!

Księżna Kate Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle świętują urodziny królowej

Księżna Kate nie zrezygnowała jeszcze z urlopu macierzyńskiego, ale tej imprezy nie mogła przegapić. Ukochana księcia Williama pojawiła się podczas parady nazywanej Trooping The Colour, zorganizowanej na cześć urodzin królowej Elżbiety II. Nie widziano jej od czasu porodu, nie licząc może ślubu księcia Harry’ego. Gdy książę Louis przyszedł na świat, księżna wycofała się z życia publicznego na pół roku, by skupić się na dzieciach, więc jej widok na oficjalnej imprezie to prawdziwa gratka dla poddanych.

Nie zabrakło również księcia Harry’ego i Meghan Markle, która podczas tegorocznej parady miała swój debiut. Było to jej drugie oficjalne wyjście po ślubie z wnukiem królowej i trzeba przyznać, że wspaniale wpasowała się w klimat. Wybrała jasnoróżową, pastelową sukienkę od Caroliny Herrery, pasujący do niej kapelusz, a włosy skręciła w piękne loki. Również delikatny błyszczyk na ustach zwracał uwagę.

Księżna Kate postawiła na błękity, podobnie jak księżna Camilla, która towarzyszyła jej w powozie. Piękna kreacja od jej ulubionego Alexandra McQueena, do której dobrano kapelusz autorstwa Juliette Botterill świetnie pasowała do jasnej skóry księżnej i podkreślała jej smukłą sylwetkę. Jak widać z powrotem do formy po ciąży nie było żadnego problemu.

Czym jest Trooping the Colour?

Trooping The Colour to wydarzenie organizowane każdego roku w drugą sobotę czerwca, oczywiście na cześć królowej Elżbiety II, której również nie zabrało w orszaku. Książę William i książę Karol także pojawili się by świętować z rodziną, ale w przeciwieństwie do reszty, nie zdecydowali się na wygodną dorożkę i jechali konno.

Jak myślicie, która wypadła lepiej? Kate czy Meghan?

UPS… Księżna Kate w samym centrum erotycznej afery! Wielki skandal na wyspach!

Księżna Kate opuściła pałac i z dnia na dzień zniknęła z życia publicznego. Brytyjskie media już wiedzą, co się z nią dzieje!

Zaczyna się! Meghan Markle właśnie zdetronizowała księżną Kate!


Królowa Elżbieta II - Trooping the Colour 2018

Królowa Elżbieta II - Trooping the Colour 2018

Meghan Markle - Trooping the Colour 2018

Meghan Markle - Trooping the Colour 2018

Księżna Kate - Trooping the Colour 2018

Księżna Kate - Trooping the Colour 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×