Księżna Kate w plisowanej sukni olśniła na imprezie firmy Bafta. Dodatki tylko podkreśliły jej imponujący gust

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate pojawiła się w Londynie, gdzie zachwyciła w czerwonej kreacji. Przylegająca do ciała suknia podkreśliła atuty jej sylwetki. Dopiero teraz widać, jak bardzo jest szczupła.

Księżna Kate swojego przyszłego męża, Williama, poznała w czasie studiów. Początkowo się przyjaźnili, potem wybuchło między nimi gorące uczucie. Chociaż książę zostawił swoją ukochaną, bo jak twierdził, w ten sposób daje jej szansę na normalne życie, ta postanowiła zawalczyć o ich relację. Ostatecznie miłość przezwyciężyła wszelkie przeszkody.

Zakochani w 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego momentu nie tylko spełniają się w roli małżonków, ale także rodziców. Wychowują troje dzieci. Dwa lata po ślubie do ich rodziny dołączył George. Następnie pojawiła się na świecie Charlotte. W 2018 roku urodził się Louis.

Księżna Kate w Londynie na imprezie firmy Bafta

Kate, odkąd została księżną, regularnie bierze udział w różnych wydarzeniach. W ich trakcie oczarowuje nie tylko swoimi manierami, ale także doskonale dobranymi stylizacjami. W każdej prezentuje się wręcz nienagannie. Dzięki temu inspiruje sporo pań na całym świecie. Te, chcąc być jak ich idolka, kupują ubrania tych samych marek.

Fanki Kate będą miały nowe źródło inspiracji. We wtorek żona Williama pojawiła się na imprezie w siedzibie firmy Bafta w Londynie. Wygłosiła przemówienie na imprezie zorganizowanej przez Forward Trust. Event miał na celu rozpoczęcie kampanii charytatywnej Podejmowanie działań w sprawie uzależnień.

Księżna Kate sięgnęła po świetnie dobraną stylizację. Wybrała plisowaną, czerwoną sukienkę, która doskonale podkreśliła jej sylwetkę. Dopasowała do niej bardzo eleganckie dodatki. Wśród nich warto zwrócić uwagę m.in. na jasnobrązowe buty na obcasie od Ralpha Laurena. Sięgnęła też po torebkę od DeMellier.

Warto zwrócić uwagę na fryzurę Kate. Swoje długie, ciemne włosy ułożyła w fale. Dopasowała też odpowiedni makijaż, który wyglądał bardzo naturalnie. Księżna wyglądała bajecznie, o czym można się przekonać, zaglądając do galerii.

Zobacz też: Kate w zwiewnej sukni na gali. Tym razem spojrzenia kradł William. Wszystko za sprawą stylizacji


Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Księżna Kate w Londynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×