Szukaj

Do internetu wypłynęły zdjęcia z tajnej luksusowej kolacji rodziny królewskiej! Księżna Kate i Meghan Markle wyglądały OLŚNIEWAJĄCO!

Kolacja The Royal Fundation. Meghan Markle i księżna Kate

Kolacja The Royal Fundation. Meghan Markle i księżna Kate

Jak księżna Kate i Meghan Markle ubrały się na kolację Royal Fundation?

Coroczna kolacja The Royal Fundation za nami. Zgodnie z zasadami protokołu, w wydarzeniu nie uczestniczą akredytowani fotografowie. Do internetu trafiło jednak kilka zdjęć zrobionych przez zaproszonego na wydarzenie brytyjskiego muzyka Toma Walkera. Urodzony w Glasgow artysta opublikował na swoim Instagramie fotografie z książęcymi parami.

Kolacja na cześć fundacji książąt Williama i Harry’egoThe Royal Foundation – odbyła się w Victoria House w Londynie. W trakcie zamkniętego dla mediów wydarzenia książę Cambridge i książę Sussexu w towarzystwie zaproszonych gości poruszyli tematy dotyczące zdrowia psychicznego nastolatków gnębionych przez rówieśników oraz walki o prawa zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i dzikiej przyrody.

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć małżonek angielskich książąt. Ze zdjęć, które zostały opublikowane w internecie wiemy, że księżna Kate wystąpiła w czerwonej sukience marki Preen. Kreacja wykonana jest z czerwonej krepiny, ma wyzywający asymetryczny dekolt eksponujący ramiona. Księżna Cambridge w tej kreacji pojawiła się już w 2016 roku na jednym w oficjalnych spotkań podczas wizyty w Kanadzie. Co ciekawe plisowana mini wciąż jest dostępna w sprzedaży i kosztuje 3500 złotych.

Z kolei Meghna Markle miała na sobie awangardową czarną suknię Rolanda Moureta, którą w całości możemy podziwiać jedynie na oficjalnej stronie marki. Spektakularny dekolt i rozkloszowany dół kreacji z pewnością w zmysłowy sposób ukryły ciążowe krągłości najmłodszej stażem księżnej w brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Kate czy Meghan? Która wyglądała piękniej? Zobaczcie zdjęcia.

Nagie zdjęcia księżnej Kate wypłynęły do mediów. Fatalna wpadka księcia Williama

Seksskandal z Meghan Markle! Księżna gwiazdą reklamy prezerwatyw! Mamy to szokujące zdjęcie!

Przeurocza księżniczka Charlotte przyćmiła debiut księcia Louisa w rodzinnej sesji! Genialne fotografie z okazji 70 urodzin Karola


Tom Walker (brytyjski muzyk) z księżną Kate i księciem Williamem

Tom Walker (brytyjski muzyk) z księżną Kate i księciem Williamem

Księżna Kate w czerwonej sukience na kolacji The Royal Fundation

aKsiężna Kate w czerwonej sukience na kolacji The Royal Fundation

Księżna Kate w czerwonej sukience w Kanadzie w 2016 roku

Księżna Kate w czerwonej sukience w Kanadzie w 2016 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×