Szukaj

Sieciówka wznowiła sprzedaż butów, które pokochała księżna Kate! Ile kosztują i gdzie je kupić?

Księżna Kate nosi buty z sieciówki. Jej ulubiony model znowu trafił do sprzedaży. Ile kosztują i gdzie je kupić? Podpowiadamy.
Księżna Kate - pierścionek trafił na sprzedaż

Księżna Kate - pierścionek trafił na sprzedaż

Księżna Kate rzadko można zobaczyć bez szpilek takich marek jak Jimmy Choo czy Gianvito Rossi, jednak czasami księżna sięga także po buty z sieciówki. W lecie ubiegłego roku księżną można było zobaczyć w beżowych espadrylach firmy Monsoon.

Buty księżnej Kate znów w sprzedaży

Model Ella ma lekko brokatowy, cielisty ton, a także tkaną podeszwę klinową. Kate zestawiła je z kwiecistą suknią od Emilii Wickstead i w takim wydaniu pojawiła się publicznie we wrześniu na spotkaniu z osobowością telewizyjną Mary Berry, espadryle momentalnie zniknęły wtedy z półek sklepowych.

Dobra wiadomość jest taka, że na stronie brytyjskiej sieciówki Monsoon.co.uk buty są ponownie w sprzedaży, dostępne we wszystkich rozmiarach. Sklep prowadzi również wysyłkę do Polski, cena butów wynosi obecnie 282 zł. Jeżeli chcemy już teraz zadbać o zawartość szafy na lato, warto się pospieszyć, bo zapewne espadryle, podobnie jak w zeszłym roku szybko się wyprzedadzą.

Buty Kate Middleton dostępne na stronie sklepu Monsoon

Buty Kate Middleton dostępne na stronie sklepu Monsoon

Księżna Kate nosi ubrania z sieciówki

Zaledwie dwa tygodnie temu księżna ponownie była widziana w stylizacji z sieciówki. W trakcie swojej wizyty w Bradford zachwycała obserwatorów swoją kraciastą sukienką z Zary i płaszczem od Alexandra McQueena. Sukienka początkowo kosztowała 460 zł, ale obecnie, ze względu na styczniowe wyprzedaże, można ją kupić za zaledwie 80 zł.

W zeszłym tygodniu Kate znów zaskoczyła swoją stylizacją. Towarzysząc swojemu mężowi w Cardiff miała na sobie oszałamiający płaszcz w kolorze wielbłądzim od Massimo Dutti, który zakrywał jej czarny sweter z dekoltem oraz spódnicę w cętki z Zary za 50 zł.

Praktycznie we wszystkich sklepach trwają obecnie wyprzedaże dlatego polując na ciuchy Kate warto się pospieszyć, ponieważ wszystko znika w mgnieniu oka.

Księżna Kate w Cardiff w kamelowym płaszczu

Księżna Kate w Cardiff w kamelowym płaszczu


Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate otwiera festiwal Back To Nature

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Księżna Kate w sukience za 8 tysięcy złotych

Zrzut ekranu 2020-01-31 o 17.09.05

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×