Jubileusz królowej. Książę Louis na językach całego świata! Przyćmił nawet stylową Kate i Charlotte w ślicznej stylizacji

Księżna Kate i Louis

Księżna Kate i Louis

Księżna Kate zachwyciła stylizacją ostatniego dnia obchodów Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. Uwagę przyciągały także jej dzieci, zwłaszcza Charlotte i niesforny Louis.

Niedziela to był ostatni dzień uroczystości z okazji jubileuszu królowej. Tego dnia ulicami Londynu w kolorowym korowodzie przeszli artyści i celebryci. 96-letnia monarchini ma od kilkunastu tygodni problemy z poruszaniem się. Mimo to pojawiła się dziś na balkonie Pałacu Buckingham.

Nie tylko jednak sędziwa monarchini przyciągała uwagę. Oko przyciągała także stylizacja Kate, oraz to, jak wyglądały i zachowywały się jej dzieci.

Księżna Kate i jej dzieci podczas ostatniego dnia jubileuszu królowej

Królowa Elżbieta II w niedzielę wieczorem zdecydowała się ponownie wyjść na balkon w towarzystwie księcia Karola i księżnej Camilli oraz księcia Williama i księżnej Kate z dziećmi, aby pozdrowić tłum zgromadzony przed pałacem Buckingham.

To niemałe zaskoczenie dla poddanych, bo monarchini brała udział jedynie w pierwszym dniu uroczystości, w paradzie Trooping the Colour. Z dalszych obchodów zrezygnowała ze względu na stan zdrowia. Zapowiadano, że już się nie pojawi, a jednak zrobiła niespodziankę. Podczas czwartego dnia jubileuszu na balkonie stała w zielonym komplecie, podpierając się o lasce i pozdrawiała fanów rodziny królewskiej.

My jednak zwróciliśmy uwagę na stylizację, jaką wybrała Kate. Księżna na ostatni dzień obchodów postawiła na malinowy róż. Sukienka idealnie eksponowała jej szczupłą sylwetkę, a ozdoba kreacji było drapowanie i rozszerzane rękawy.

Nie da się ukryć, że żona Williama po raz kolejny idealnie wyglądała. Kate ma niebywałe wyczucie stylu.

Na palcach jednej reki można wymieć okazje, przy których można byłoby się przyczepić outfitów księżnej.

Uwagę przyciągały też dzieci pary książęcej. George zachowywał się i wyglądał bez zarzutu, zupełnie jak jego tata. Charlotte oczarowała w kremowym płaszczyku, a prasa okrzyknęła ją kopią mamy. Tymczasem Louis pokazał charakterek, bo przedrzeźniał swoją mamę i zasłużył na burę. Jednak słodki maluch w końcu dał mamie buziaka.


Kate i Louis - ostatni dzień jubileuszu królowej

Kate i Louis - ostatni dzień jubileuszu królowej

Ostatni dzień jubileuszu królowej

Ostatni dzień jubileuszu królowej

Ostatni dzień jubileuszu królowej

Ostatni dzień jubileuszu królowej

Komentarze

 • Majka pisze:

  Słodkie dzieciaki a najmłodszy cudowny

 • Gość pisze:

  Tak się zastanawiam, to jest jubileusz Elżbiety II, czy Middletonow, bo więcej ich zdjec w mediach, niż rodziny królewskiej.

 • Gośćochda pisze:

  ROZWYDRZONE I NIEWYCHOWANE BACHORY BRZYDKIE CHŁOPACZYSKA . GRZESIEK Z PISTOLETEM A LUDWIK Z ŁOPATĄ DO MATKI

  • Gośćkoko11 pisze:

   Masz rację, tak dokładnie jest, a ciemny lud zachwyca się nimi i nieomal buty im liże.

  • Gość pisze:

   George to Jurek a nie Grzesiek

  • Wiola pisze:

   Jak tak można napisać o dzieciach🙈A maluchy są przeurocze 🥰🥰🥰Moze dlatego , ze własne się nie udały

 • Gość pisze:

  Fajne dzieciaki fajna mama tylko tata brzydal

 • Gość pisze:

  Kejti tak wyfotoszopowana, że ma twarz jak cerata.

 • Gość pisze:

  Uroczy maluch i zdaje się ulubieniec Karola.

 • Gość pisze:

  Wiem, że ona ma kupę forsy i przywileje, ale kurka, wydaje się bardzo normalna (cokolwiek to znaczy) i empatyczna. No da się kobita lubić po prostu. Ten jej mąż i dzieciaki tez jacyś tacy fajni.

 • Gość pisze:

  Jak zwykle wybiórcze zdjęcia, żeby udowodnic tezę. No Louis nie był słodki, tylko podobnie jak pierwszego dnia na balkonie, nie był w stanie usiedzieć spokojnie. Dopiero jak poszedł do Karola na kolana, a potem do ojca, to się uspokoił.
  Ewidentnie chłopiec ma jakieś problemy, które łagodzi przytulanie. Być może to Asperger, albo coś innego.
  https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/06/05/16/58707651-10886711-Cocking_a_snook_The_prince_pulled_more_than_a_few_faces_as_he_wa-m-143_1654441326918.jpg

  https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/06/05/17/58708939-10886711-All_fun_and_games_The_prince_had_fun_at_the_Platinum_Jubilee_Pag-a-36_1654445157544.jpg

  • Gość pisze:

   On nie ma żadnych problemów, on ma cztery lata, a dzieci w tym wieku już tak mają, nie są w stanie usiedziec spokojnie. Widać, że nie masz pojęcia o czym bredzisz.
   Za to ty masz poważne problemy, skoro wypisujesz takie bzdury na temat małego dziecka.

  • Gość pisze:

   Tak, tak, najlepsze są matki, które wolą wyprzeć problem dziecka, niż się przyznać, że on istnieje i iść z dzieckiem do lekarza.

  • Gość pisze:

   Oezu, jak można obcemu wymyślać takie bzdury na temat dziecka widzianego przez 5 min w tv.
   Sama idź się leczyć, war*atko kompletna!

  • Gość pisze:

   Nie, najlepsze są idiotki przypisujące problemy dziecku, które widziały przez kilka minut na filmiku, w okolicznościach stresujacych nawet dla dorosłych

  • Gość pisze:

   Też mi to wygląda na nadwrażliwość na bodźce.

  • Gość pisze:

   Stare panny , które dzieci widuja na obrazkach bredza o „nadwrażliwości”.
   Niemal każde dziecko tak się zachowuje; mały się i popisuje i nudzi. Norma u czterolatka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×