Szukaj

Księżna Kate w starym płaszczu na uroczystej ceremonii. Tym razem wyglądała o niebo lepiej niż trzy lata temu! Wystarczyła jedna zmiana

Księżna Kate w czwartek uczestniczyła w paradzie Beating Retreat. Z tej okazji wybrała płaszcz, który miała na sobie już w 2016 roku podczas wizyty w Kanadzie. Zobacz, jak wyglądała.
Księżna Kate beżowy płaszcz

Czwartkowy wieczór księżna Kate spędziła na paradzie wojskowej Beating Retreat, która od XVI wieku odbywa się na największym placu centralnym w Londynie. Ceremonia inauguruje serię wydarzeń, które swój finał będą miały w sobotę i zostaną zakończone popularnym Trooping the Colour – powszechnie zwanym „Paradą na cześć urodzin Królowej”, podczas którego nastąpi przegląd wojsk, przemarsz oddziałów pieszych i konnych oraz orkiestr wojskowych, a także parada ze sztandarami. Relacja z przedsięwzięcia co roku przyciąga przed telewizory miliony Brytyjczyków, dla których dodatkową atrakcją jest możliwość podziwiania członków rodziny królewskiej. Co roku wybierany jest ambasador wydarzenia, w tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł właśnie Kate.

Księżna Cambridge celebrację szczególnego dla Wielkiej Brytanii święta rozpoczęła od występu w beżowym płaszczu Catherine Walker, który miała na sobie już w 2016 roku, podczas oficjalnej wizyty w Kanadzie. Tym razem swoje efektowne okrycie żona księcia Williama ozdobiła broszką Shamrock z Gwardii Irlandzkiej, którą dotychczas zakładała jedynie w Dzień Świętego Patryka – patrona Irlandii.

Do swojego zestawu Kate dobrała cielistą kopertówkę Mulberry oraz szpilki Gianvito Rossi w podobnej barwie. Doskonałym dopełnieniem całej stylizacji były włosy upięte w kok i makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko i kości policzkowe. Według krytyków mody to właśnie fryzura sprawiła, że księżna w tej samej kreacji wyglądała o wiele lepiej niż trzy lata temu:

Upięte włosy wydobyły jej urodę, a podkreślone oko nadało charakteru – czytamy na łamach H!Fashion.

Czekamy na kolejne wcielenia Kate!

Zobacz: Melania Trump przyćmiła księżną Kate na bankiecie w pałacu! W tym stroju wyglądała jak milion dolarów! Obłęd!

Zobacz: Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle łączą siły! Rewolucja na brytyjskim dworze! Media zachwycone!


Podoba ci się styl księżnej Kate?

×