Szukaj

Księżna Kate w starym płaszczu na uroczystej ceremonii. Tym razem wyglądała o niebo lepiej niż trzy lata temu! Wystarczyła jedna zmiana

Księżna Kate w czwartek uczestniczyła w paradzie Beating Retreat. Z tej okazji wybrała płaszcz, który miała na sobie już w 2016 roku podczas wizyty w Kanadzie. Zobacz, jak wyglądała.
Księżna Kate beżowy płaszcz

Księżna Kate beżowy płaszcz

Czwartkowy wieczór księżna Kate spędziła na paradzie wojskowej Beating Retreat, która od XVI wieku odbywa się na największym placu centralnym w Londynie. Ceremonia inauguruje serię wydarzeń, które swój finał będą miały w sobotę i zostaną zakończone popularnym Trooping the Colour – powszechnie zwanym „Paradą na cześć urodzin Królowej”, podczas którego nastąpi przegląd wojsk, przemarsz oddziałów pieszych i konnych oraz orkiestr wojskowych, a także parada ze sztandarami. Relacja z przedsięwzięcia co roku przyciąga przed telewizory miliony Brytyjczyków, dla których dodatkową atrakcją jest możliwość podziwiania członków rodziny królewskiej. Co roku wybierany jest ambasador wydarzenia, w tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł właśnie Kate.

Księżna Cambridge celebrację szczególnego dla Wielkiej Brytanii święta rozpoczęła od występu w beżowym płaszczu Catherine Walker, który miała na sobie już w 2016 roku, podczas oficjalnej wizyty w Kanadzie. Tym razem swoje efektowne okrycie żona księcia Williama ozdobiła broszką Shamrock z Gwardii Irlandzkiej, którą dotychczas zakładała jedynie w Dzień Świętego Patryka – patrona Irlandii.

Do swojego zestawu Kate dobrała cielistą kopertówkę Mulberry oraz szpilki Gianvito Rossi w podobnej barwie. Doskonałym dopełnieniem całej stylizacji były włosy upięte w kok i makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko i kości policzkowe. Według krytyków mody to właśnie fryzura sprawiła, że księżna w tej samej kreacji wyglądała o wiele lepiej niż trzy lata temu:

Upięte włosy wydobyły jej urodę, a podkreślone oko nadało charakteru – czytamy na łamach H!Fashion.

Czekamy na kolejne wcielenia Kate!

Zobacz: Melania Trump przyćmiła księżną Kate na bankiecie w pałacu! W tym stroju wyglądała jak milion dolarów! Obłęd!

Zobacz: Rozwód księżnej Kate i księcia Williama. Do akcji wkroczyła królowa Elżbieta II! Jest skandal!

Zobacz: Księżna Kate i Meghan Markle łączą siły! Rewolucja na brytyjskim dworze! Media zachwycone!


Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Księżna Cambridge na ceremonii Beating Retreat

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×