Szukaj

Oniemieliśmy. Księżna Kate na BAFTA 2019 błyszczała w zjawiskowej kreacji! Zostawiła daleko w tyle największe ikony stylu!

Księżna Kate BAFTA 2019 stylizacja

Księżna Kate BAFTA 2019 stylizacja

Kreacja księżnej Kate na gali BAFTA 2019

Księżna Kate na gali BAFTA 2019 oczarowała gości swoją kreacją. Żona księcia Williama włożyła spektakularną białą suknię oraz wyjątkowe kolczyki, które niegdyś nosiła księżna Diana. Kto zaprojektował suknię? Swoją stylizacją Brytyjka zrobiła furorę na czerwonym dywanie przed Royal Albert Hall w Londynie.

Księżna Kate, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, w niedzielny wieczór pojawiła się w Royal Albert Hall w Londynie, gdzie po raz 72. wręczone zostały nagrody BAFTA. Księżna Cambridge już po raz czwarty reprezentowała rodzinę królewską na uroczystej gali, podczas której zaprezentowała się niemniej stylowo niż w poprzednich latach.

Księżna Kate i książę William, który nad BAFTA objął honorowy patronat, na gali rozdania nagród pojawili się tuż przed godziną 20. Para od pierwszych minut skradła show skupiając na sobie uwagę wszystkich gości – dziennikarzy, fotoreporterów i gwiazd kina.

W tym roku księżna Kate postawiła na biel. Żona Williama włożyła spektakularną kreację projektu ulubionej marki Alexander McQueen na jedno ramię, która była dopasowana w tali i rozkloszowana u dołu. Ciekawym elementem były delikatne ozdoby w kształcie kwiatów. Co ciekawe identyczną suknię, tylko w kolorze intensywnego różu założyła na przyjęcie z okazji 70. urodzin księcia Karola. Stylizację Kate uzupełniły: szpilki Jimmy Choo, biała kopertówka oraz diamentowe kolczyki z perłą, którą niegdyś nosiła sama księżna Diana.

Księżna Cambridge zdecydowała się na wieczorowy makijaż z podkreślonym okiem oraz upięte w kok włosy.

W galerii przypominamy również wszystkie poprzednie kreacje w jakich księżna Kate pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród BAFTA.

Księżna Kate to mistrzyni stylu! Jej kreacje z gali BAFTA z roku na rok były coraz lepsze!

To się miało nie wydać! Księżna Kate wyprawiła sekretne przyjęcie. Wśród gości zabrakło Meghan Markle!

Księżna Kate zaprojektowała sukienkę, a teraz śmieje się z niej pół internetu! Nie przemyślała jednego


Księżna Kate w białej sukni Alexander McQueen na BAFTA 2019

Księżna Kate w białej sukni Alexander McQueen na BAFTA 2019

BAFTA 2019: Kreacja księżnej Kate

BAFTA 2019: Kreacja księżnej Kate

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×