Szukaj

Cały świat zachwycał się tym strojem Diany! Właśnie odtworzył go H&M. Kosztuje grosze!

Księżna Diana ulubione perfumy

Księżna Diana ulubione perfumy

H&M odtworzyło bluzę księżnej Diany

Księżna Diana była za życia największą i niekwestionowaną ikoną mody swoich czasów. Żona księcia Karola wyglądała szykownie nawet w dresowej bluzie. Wystylizowana na sportowo zrobiła furorę niemal na całym świecie. H&M postanowił stworzyć bardzo podobny model bluzy inspirowanej Stanami Zjednoczonymi do swojej kolekcji i fani szaleją z zachwytu. W przeciwieństwie do bluzy księżnej Diany, będzie go można kupić za grosze! Zobaczcie sami.

Księżna Diana była prawdziwą ikoną. Jej suknie, sukienki, narzutki, a nawet wzorki na kreacjach natychmiast przyjmowały się na salonach, a słynną czarną kreację bez ramion wszyscy pasjonaci mody do tej pory wspominają z rozrzewnieniem. Nawet jej zdarzało się jednak wybierać sportowe stylizacje. Wśród jej ulubieńców znajdowały się obcisłe krótkie spodenki do jazdy na rowerze oraz słynna biała dresowa bluza z napisem USA. Oversize’owa, wygodna i praktyczna, na drobnej księżnej wyglądała znakomicie. Obecnie można ją kupić, ale za „ciężkie” pieniądze. Okazuje się jednak, że istnieje tańszy zamiennik!

H&M postanowiło zainspirować się stylem księżnej i stworzyło białą bluzę z napisem NYC, którą można kupić już za 75 złotych, co w porównaniu do ceny bluzy księżnej Diany wynosi właściwie tyle co nic. Za grosze możecie więc wyglądać jak księżna Walii i czuć się przy tym bardzo fit!

Jak wam się podoba?

Porażająca prawda o życiu w Pałacu Kensington. Tylko księżna Diana odważyła się o tym powiedzieć

Meghan Markle jest cwana jak księżna Diana! Eksperci przewidzieli jej następny krok

Meghan Markle drugą księżną Dianą? Powtarza się przykra sytuacja z przeszłości


Księżna Diana w bluzie z napisem USA

Księżna Diana w bluzie z napisem USA

Bluza NYC z H&M

Bluza NYC z H&M

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Księżna Diana na kolacji w Pałacu wersalskim w Paryżu, 1994 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×