Szukaj

Wszyscy zachwycają się Kate i Meghan, ale to Camilla wyglądała ostatnio na medal!

Księżna Camilla w sukience w kwiatki

Do tego, że Meghan Markle i księżna Kate są ikonami stylu nikogo nie trzeba przekonywać. Księżne wzbudzają zachwyt wśród ludu i krytyków mody, a ich kreacje w mig wyprzedają się ze sklepowych półek. Czyżby księżna Camilla postanowiła pójść w ich ślady?

Świadczyć o tym może jedna ze stylizacji, w której żona księcia Karola pojawiła się w Afryce. Camilla podczas jednego ze swoich służbowych spotkań wystąpiła w sukience w kolorowe kwiaty, stworzonej przez jej ulubioną projektantkę, Fionę Clare.

Kreacja Camilli sprawia wrażenie skromnej, ale zdecydowanie idealnie wpisującej się w najnowsze trendy i klimat spotkań, jakie odbyła z mieszkańcami Ghany.

Macocha książąt Williama i Harry’ego w ostatnim czasie szczególną uwagę zwraca nie tylko na sukienki jakie wybiera, ale też dodatki, które jej stylizacjom nadają odpowiedniego charakteru. Tak też było i tym razem – Camilla zdecydowała się na białe akcesoria, tj. perłowy naszyjnik i buty na płaskim obcasie. Warto zaznaczyć, że biel to najmocniejszy kolor jesieni.

Na uwagę zasługuje także fakt, że sukienka księżnej nie pochodzi z nowej kolekcji marki. Camilla miała ją na sobie już wcześniej, podczas lipcowej wizyty w Walii, kiedy to klimat był nieco zbliżony do tego, który obecnie panuje w zachodniej części Afryki.

Trzeba przyznać, że Camilla zaprezentowała się bardzo wytwornie, a przy tym stosownie do pełnionej przez siebie funkcji. Czy zasługuje na status ikony stylu?

Dlaczego książę Karol udzielił wywiadu dla „Vanity Fair”? Sprytnie to sobie wymyślił

Książę William odwrócił się od księżnej Diany tuż przed jej śmiercią. Wszystko przez te słowa

Książę Karol i Camilla Parker Bowles zafundowali sobie romantyczną sesję zdjęciową! Te fenomenalne fotki zrobił im polski fotograf!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×