Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

To dopiero hit! Polska marka uszyje ślubny garnitur dla księcia Harry’ego! On pokochał ich jakość!

Książę Harry, Polska


Książę Harry w garniturze polskiej marki

Bogdan Zieniewicz po ukończeniu w 1978 roku studiów na wrocławskiej AWF wyjechał do Norwegii za pracą. Pracował tam jako doker w porcie w Oslo, ratownik, a także trener kadry narodowej judo. Prowadził kawiarnię oraz współpracował z firmami odzieżowymi.

 W 1989 r. postanowiłem wrócić do Wrocławia, ponieważ zauważyłem dla siebie szansę w dobie transformacji. Chciałem wykorzystać swoje doświadczenie w branży odzieżowej – opowiada.

Twins Bespoke, firma Zieniewicza w produkcji stosuje metodę tradycyjnego krawiectwa, opartą na naturalnych wkładach, z wykonaniem wielu czynności ręcznie, takich jak: szycie kieszeni, obszywanie dziurek na guziki, wszywanie rękawów, pleców, wszywanie kołnierza. Praca opiera się na ręcznym szyciu, ponieważ ludzka ręka wciąż jest bardziej precyzyjna niż maszyna.

Benedict Cumberbatch nosił ich płaszcz w „Sherlocku”, a książę William zamówił u nich garnitur na chrzciny, wśród klientów Twins Bespoke nie brakuje także muzyków. To m.in. członkowie zespołu Coldplay, Robbie Williams, Nick Cave, a dawniej także David Bowie. Bardzo chwalił sobie ich garnitury również dziennikarz muzyczny Wojciech Mann.

W naszej pracowni, ekskluzywnym tkaninom towarzyszą najlepszej jakości dodatkibawełniane podszewki Bemberg, guziki z rogu bawolego lub macicy perłowej. Wiele elementów ubrania wykonanych jest ręcznie, a produkt jest w całości naturalny. Coraz częściej na strój szyty na miarę decydują się także kobiety. W naszej ofercie posiadamy damskie garnitury, spódnice czy płaszcze z tkanin wyselekcjonowanych specjalnie dla pań, między innymi te noszone przez samą Jackie Kennedy.

mówi dumny założyciel.

Wow, cudze chwalicie swego nie znacie. Brawo pan Bogdan, wspaniale jest być dumnym z osiągnięć naszych rodaków!

90-letnia królowa Elżbieta II nie zna litości! Nie przyjdzie na ślub wnuka przez bezsensowną zasadę!

W rodzinie królewskiej stanęła bardzo skromna choinka, ale nie to jest najdziwniejsze. Królowa Elżbieta II zaskoczyła czymś jeszcze! To tak można?

Piękna Meghan Markle majstrowała przy swojej twarzy! Poprawiła sobie więcej niż mogłoby się wydawać!

Książę William czy książę Karol? Kto powinien zostać królem Wielkiej Brytanii?Komentarzy: 1


Gość | 7 grudnia 2017, 08:34

Kurde, z rudym. …….nie mogła bym, choćby był księciem, a nawet królem:(


Dodaj komentarz
×