Szukaj

Brytyjczycy oszaleli na widok ubranka księcia George’a! Pochodzi z sieciówki i właśnie trafiło na wyprzedaż! Mega okazja!

Książę George na urodzinowym portrecie pozuje ubrany w spodenki w paski. Okazuje się, że dolna część garderoby syna Kate i Williama pochodzi z brytyjskiej sieciówki i jest obecnie dostępna na wyprzedaży. Ile kosztuje to cudne, chłopięce wdzianko?

Książę George

Książę George 22 lipca świętuje swoje 6 urodziny. Trzeci w kolejce do królewskiego tronu, syn księżnej Kate i księcia Williama, z okazji swojego święta, zapozwał do trzech pamiątkowych portretów. Na dwóch z nich ubrany jest w białą koszulkę pochodzącą z sieciówki. Okazuje się, że to niejedyna część garderoby, którą bez problemu można kupić w przystępnej cenie.

George na jednym ze zdjęć pozuje w spodenkach w paski marki Sandy Toes. Śliczne ubranko właśnie trafiło na wyprzedaż i można je kupić za grosze! Model Sunuva obecnie kosztuje 28 funtów, czyli o 35% mniej niż jeszcze kilka dni temu.

Patrząc na popularność rodziny królewskiej na świecie, egzemplarz noszony przez małego księcia lada moment zniknie z wirtualnych magazynów. Zwłaszcza, że brytyjska marka oferuje sprzedaż online nie tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale także poza jej granicami.

Cudowne wdzianko po przeliczeniu na polską walutę kosztuje zaledwie 132 złote, co nie jest aż tak wygórowaną ceną jak na królewskie realia.

Zobacz: Pippa Middleton na Wimbledon ubrała się lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle razem wzięte! Co za klasa!

Zobacz: Brat księżnej Kate wyjawił czarne strony swojej groźnej choroby! James Middleton odciął się od słynnej siostry i unika kontaktu z mediami!

Zobacz: Księżna Kate w koktajlowej różowej mini błyszczała na chrzcinach w Windsorze! Takich zgrabnych nóg nie ma nawet Anja Rubik!


Spodnie z sieciówki

Spodnie z sieciówki

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×