Szukaj

Książę George w bardzo taniej koszulce z sieciówki pozuje do portretu. Jest jeszcze coś bardziej „wow”

Książę George

Książę George

Książę George skończył dzisiaj 7 lat. Z Tej okazji Pałac Kensington podzielił się nowymi zdjęciami uroczego następcy tronu. Syn Kate i Williama na fotografii ma na sobie koszulkę z popularnej sieciówki. Sprawdziliśmy, ile kosztuje.

Rodzina królewska obchodzi dzisiaj bardzo ważne święto. Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate właśnie skończył 7 lat. Narodziny chłopca w 2013 były wielkim wydarzeniem medialnym. Na pierwsze royal baby z utęsknieniem czekali nie tylko przyszli rodzice, ale także wszyscy Brytyjczycy, oraz fani monarchii rozsiani po całym świecie. Kate przez całe 9 miesięcy towarzyszyli paparazzi. Prawdziwy boom zaczął się w lipcu, tuż przed narodzinami George’a. Od początku miesiąca pod szpitalem codziennie koczowali fotoreporterzy, oraz fani rodziny królewskiej. Pierworodny Kate i Williama przyszedł na świat 22 lipca 2013 w szpitalu Świętej Marii w dzielnicy Paddington w Londynie. Już dzień później dumni rodzice zaprezentowali chłopca całemu światu.

Już wczoraj dzień przed urodzinami chłopca Pałac Kensington pochwalił się nowym zdjęciem George’a. Dla wszystkich jest to prawdziwa gratka, ponieważ od czasu rozpoczęcia pandemii Kate i William razem z trójką swoich dzieci przebywają w izolacji. Na ten czas przeprowadzili się do swojej wiejskiej rezydencji w Norfolk. W ciągu ostatnich kilku miesięcy rzadko można było zobaczyć dzieci książęcej pary. Rodzice opublikowali jedynie krótki film przedstawiający George’a, Charlotte i Louisa klaszczących dla brytyjskiej służby zdrowia. Udostępnili również zdjęcia z okazji dnia wolontariusza, na którym możemy zobaczyć, jak ich dzieci roznoszą paczki żywnościowe. A także serie uroczych zdjęć całego trio z okazji Dnia Ojca i urodzin księcia Williama.

Książę George nosi ubrania z sieciówki

Księżna Kate jest znana z zamiłowania do mody. Matka George’a udowadnia też, że nie potrzeba mieć królewskiego skarbca, żeby ubrać się modnie i z klasą. W dniu urodzin chłopca Pałac Kensington opublikował zdjęcie, na którym 7-latek ma na sobie koszulkę z popularnej sieciówki.

Książę George ma na sobie szarą koszulkę polo z popularnego sklepu MANGO. Za taki t-shirt z emblematem kompasu na stronie butiku trzeba zapłacić około 7,99 funta, czyli około 40 złotych. Na stronie znajduje się jeszcze w pełnej rozmiarówce, ale jeżeli podobnie, jak w przypadku jego mamy nastąpi efekt George’a, to spodziewamy się, że ten top błyskawicznie zniknie ze sklepowych magazynów.

Niska cena to jednak nie koniec atrakcji związanych z koszulką księcia. Następca brytyjskiego tronu ma na sobie dokładnie ten sam model, co na urodzinowym portrecie z 2019 roku. Najwyraźniej księżna Kate stara się propagować styl życia zero waste nie tylko wśród swoich fanek, ale także w najbliższym otoczeniu. Taka postawa zasługuje na gromkie brawa.


koszulka Mango

koszulka Mango

książę George: 7 urodziny

książę George: 7 urodziny

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Książę George – portret z okazji 6 urodzin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×