Szukaj

Księżniczka Charlotte i książę George kompletnie skradli show! Na ślubie przyjaciół księżnej Kate wyglądali piękniej niż u Meghan i Harry’ego!

Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie

Księżna Kate ma jeszcze kilka dni do swojego oficjalnego powrotu na salony, ale w miniony weekend wymknęła się z Kensington Palace na wesele swojej przyjaciółki i matki chrzestnej księżniczki Charlotte, Sophii Carter. Sophia, z którą księżna zna się od lat, wychodziła za mąż za Roberta Snuggsa, a na jej ślubie pojawiła się nie tylko piękna Kate, ale również jej mąż, książę William oraz dwoje starszych pociech pary, księżniczka Charlotte i jej brat książę George.

Książę i jego młodsza siostra jak zwykle skradli show. Oboje byli w orszaku ślubnym pary i prezentowali się niezwykle szykownie. Charlotte pojawiła się w jasnej sukience w paseczki, z flagowym już kołnierzykiem i uroczym wiankiem na głowie. Gdy pojawiła się w nim pierwszy raz na ślubie Pippy Middleton, a później na ślubie Meghan Markle księcia Harry’ego, eBay wyjawił, że sprzedaż tych cudeniek wzrosła o 60%.

Książę George zachwycił z kolei kolejnym inspirowanym militariami uniformem. Na ślubie swojego wujka miał mundur na modłę marynarki, tym razem państwo młodzi postawili na gwardię. Chłopcy mieli na sobie białe koszule i niebieskie spodenki. Ujmujące było to, że księżna Kate dobrała swoją kreację tak, by pasowała zarówno do stroju księżniczki Charlotte i do “mundurku” księcia George’a.

Ślub odbył się w St. Andrew’s Episcopal ChurchNorfolk. Jak donosi People, księżniczka Charlotte niosła welon i sypała kwiatki, a jej brat miał podobno trzymać obrączki.

Podobają wam się ich stroje?

View this post on Instagram

Some photos have emerged of Prince George and Princess Charlotte at the wedding of Sophie Carter and Robert Snuggs, where they served as page boy and bridesmaid. Sophie Carter is one of Charlotte’s godparents and a longtime friend of The Duchess’s. George and Charlotte wore traditional outfits made by Amaia Kids, a favourite label of Kate’s for her children. William arrived at the church with friends, while Kate arrived later with the job of ushering the children inside St. Andrew’s Episcopal Church in Norfolk. Kate wore her Catherine Walker coat-dress that she wore in Berlin last year, along with a Jane Taylor headpiece and Kiki McDonough jewellery. Thanks to people.com for sharing the pictures.

A post shared by HRH The Duchess Of Cambridge (@katemidleton) on

Coś takiego! 3-letnia księżniczka Charlotte bezbłędnie papuguje księżną Kate! Tylko patrzeć jak ją wygryzie 🙂

Ślub roku wciąż przed nami! To, co szykuje księżniczka Eugenia przyćmi nawet Meghan i Harry’ego!

Księżna Kate wymknęła się na ślub przyjaciół, ale paparazzi i tak ją dopadli! Jej niebieska sukienka to prawdziwy hit, ale gdzieś już ją widzieliśmy


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×