Najpiękniejsza królowa świata w sukience z sieciówki. Letizia pokazała opalone nogi w ślicznej mini za niecałe 200 zł

Letizia w sukience z Zary

Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia przebywa z rodziną na Majorce. Na kolację z teściową i córkami założyła sukienkę z sieciówki. Cena? Piękna kreacja jest na każdą kieszeń.

Królowa Hiszpanii Letizia jest jedną z najbardziej lubianych oraz najlepiej ubranych arystokratek Europy. Od lat zachwyca subtelną elegancją, a jej rodacy koszja ja tez za to, że sięga po ubrania dostępne dla wszystkich. Ostatnio wystąpiła w kreacji z sieciówki. Jak wyglądała w sukience za 185 złotych?

Królowa Letizia w sukience z sieciówki

Letizia Rocasolano nie pochodzi z arystokracji. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że przecierała szlaki dla księżnej Kate i Meghan Markle, które także weszły do rodziny królewskiej. Kiedy następca hiszpańskiego tronu Filip zakochał się w niej, w pałacu zawrzało. Jej miłość do księcia nie przypominała bajki, za to budziła wiele kontrowersji. Rozwiedziona dziennikarka, podejrzewana o anoreksję, musiała zmagać się z intrygami dworu i niechęcią rodaków.

Dziś Dona Letizia cieszy się wielką sympatią. Mówi się, że przywróciła autorytet monarchii. Mimo to, od czasu do czasu, kolorowa prasa i portale społecznościowe donoszą o rzekomych konfliktach na dworze, których motorem ma być właśnie ona, nie traci miłości poddanych. Jak jest naprawdę? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Faktem jest, że Hiszpanie kochają ją za bezpretensjonalny styl i słabość do ubrań z sieciówek.

Obecnie królowa Hiszpanii spędza wakacje wraz z rodziną w Palma de Mallorca. Daily Mail doniósł, że w niedzielę wybrała się w towarzystwie teściowej i dwóch nastoletnich córek na letni targ rzemiosła La Llonja w Paseig de Sagrera. Kupiła tam miejscowe produkty i pamiątki. Po spacerze rodzina skierowała się w stronę restauracji Beatnik w hotelu Puro. Tam panie zjadły kolację.

Tego dnia królowa Letizia wybrała bardzo krótką sukienkę w biało-różowe wzorki, która odsłoniła jej zgrabne i mocno opalone nogi. Do tego dobrała pasujące kolorystycznie espadryle.

Ubranie królowej Letizi dostępne jest w sklepie Zara i kosztuje 185 złotych.

Obie córki królowej Letizi również postawiły na kreacje z Zary. Leonor wybrała niebiesko-białą wzorzystą sukienkę koszulową i białe espadryle, a Sofia kremową mini z beżowymi paskami. Królowa Sofia pokazała się we wzorzystym garniturze i białej bluzce.

Jak wam się podobają?


Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×