Szukaj

Najpiękniejsza królowa na świecie w sukience za 90 złotych! Ten model z wyprzedaży to absolutny hit! Zaraz zniknie ze sklepów!

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Hiszpanii Letizia jest jedną z najbardziej lubianych oraz najlepiej ubranych arystokratek Europy. Od lat zachwyca subtelną elegancją. Ostatnio wystąpiła w kreacji z Zary za 90 złotych.

Królowa Letizia Rocasolano kilka dni temu została sfotografowana w Pałacu Zarzuela, kiedy to wraz z rodziną witała gości na Międzynarodowym Kongresie Stowarzyszenia Studiów Komunikacji Społecznej. Na tę okazję wybrała tweedową sukienkę wykończoną guzikami przypominającymi drogie kamienie. Czarny pasek i szpilki w tym samym kolorze dodatkowo podkreśliły jej smukłą, dziewczęcą sylwetkę i letni styl.

Hiszpanka wyglądała niezwykle elegancko. Udowodniła po raz kolejny, że to nie cena decyduje o jakości stylizacji, gdyż wybrany outfitt pochodzi z popularnej sieciówki Zara. Do tego można kupić tę kreacje za 90 zł, gdyż znalazła się w wyprzedaży. Letizia zachwyciła nawet stylistów Vogue’a:

Dziś rano Jej Królewska Mość kontynuowała swoje zamiłowanie do taniej stylizacji, witając gości w Pałacu Zarzuela w Madrycie, gdzie brylowała sukience jednej z najbardziej noszonych etykiet, która kosztowała mniej niż 30 dolarów.

Letizia Rocasolano nie pochodzi z arystokracji. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że przecierała szlaki dla księżnej Kate i Meghan Markle, Kiedy więc następca tronu Filip zakochał się w niej, w pałacu zawrzało. Jej miłość do księcia nie przypominała bajki. Rozwiedziona dziennikarka, podejrzewana o anoreksję, musiała zmagać się z intrygami dworu i niechęcią rodaków.

Dziś Dona Letizia, żona hiszpańskiego króla, cieszy się wielką sympatią. Mówi się też o niej, że przywróciła monarchii autorytet. Mimo to, od czasu do czasu, kolorowa prasa i portale społecznościowe donoszą o rzekomych konfliktach na dworze, których motorem miałaby być właśnie ona. Jaka jest prawda? Tego pewnie nigdy do końca nie zweryfikujemy. Faktem jest, że Hiszpanie kochają ja właśnie za bezpretensjonalny styl i jej miłość do ubrań z sieciówek.

Zobacz: Księżna Kate przesadziła na spotkaniu z królową Hiszpanii! Wszysycy zobaczyli, jak zlekceważyła swojego gościa [WIDEO]

Zobacz: Stylowe spotkanie na szczycie: pierwsza dama USA i królowa Hiszpanii w kreacjach drogich marek

Zobacz: Skandal na dworze królewskim! Królowa wypowiedziała rodzinną wojnę! [WIDEO]


Królowa Letizia na spotkaniu

Królowa Letizia na spotkaniu

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z Zary

Królowa Letizia w sukience z sieciówki

Królowa Letizia w sukience z sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×