Szukaj

Małgorzata Kożuchowska oraz Justyna Steczkowska zaszalały ze stylizacją w takich samych kozakach! Cena? Tylko 219 złotych, ale jest też jeden minus

Fioletowe kozaki DeeZee

Fioletowe kozaki DeeZee

Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska w takich samych kozakach

Małgorzata Kożuchowska oraz Justyna Steczkowska należą do polskich gwiazd uchodzących od dawna za ikony mody. Obie panie są zawsze bezbłędnie ubrane, wiedzą doskonale, co jest na topie, a co z mody już dawno wyszło. Każde oficjalne pojawienie się Małgosi i Justyny na imprezach branżowych natychmiast wzbudza ogromne poruszenie wśród fotoreporterów. Ich stylizacje należą zawsze do niezwykle udanych i godnych naśladowania.

Ciekawostką jest fakt, że obie gwiazdy kochają długie stylowe kozaki, które są hitem ostatniego sezonu. Kożuchowska i Steczkowska wiedzą jak nosić takie buty. Pamiętamy, że czadowe fioletowe kozaki do połowy uda, już dawno były na zgrabnych nogach Justyny. Piosenkarka śmigała w nich po mieście. Na ostatniej imprezie również Małgorzata Kożuchowska wskoczyła w identyczny model, który dobrała do eleganckiej kreacji, w której była na pokazie Łukasza Jemioła.

Słynne fioletowe kozaki marki DeeZee kosztują 219 złotych. Niestety w chwili obecnej produkt został wyprzedany, niewykluczone jednak, że wkrótce ponownie zawita do internetowego sklepu.

Waszym zdaniem która z gwiazd lepiej wgląda w fioletowych kozakach?

Zobacz: Fani “Rodzinki.pl” w euforii! Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu prawdziwą bombę!

Zobacz: Stylowa Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła powaliła wszystkich swoją wężową marynarką i odjechanymi kozakami!

Zobacz: Plejada gwiazd na wiosennym pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak [DUŻO ZDJĘĆ]


Fioletowe kozaki DeeZee

Fioletowe kozaki DeeZee

Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska w tych samych kozakach

Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska w tych samych kozakach

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×