Kardashianka pokazała apetyczne śniadanko, ale my patrzymy na zastawę. Przecież to komplet od Joanny Przetakiewicz!

Przetakiewicz i Kardashian

Przetakiewicz i Kardashian

Kourtney Kardashian pokazała relację, na której widać, jak je śniadanie. Uwagę przykuwa piękna zastawa pochodząca od Joanny Przetakiewicz. Ile kosztuje to cudo?

Kourtney Kardashian jest jedną z najsławniejszych celebrytek na świecie. Gwiazda zyskała rozpoznawalność dzięki reality show Z kamerą u Kardashianów, w którym brała udział z całą rodziną. Przez wiele lat ona, jej rodzice i rodzeństwo pokazywali, jak wygląda ich życie prywatne. Kamery śledziły ich każdy krok. Widzowie byli świadkami nie tylko szczęśliwych chwil, ale także tego, jak radzą sobie w stresujących sytuacjach.

Pod koniec 2020 roku najpopularniejsza z rodu Kardashianów, czyli Kim, z wielkim żalem poinformowała, że uwielbiany przez widzów format dobiega końca. Rodzina po ponad dekadzie zrezygnowała z pokazywania swojej codzienności. Najsłynniejsi celebryci na świecie nie mogą jednak narzekać na brak zainteresowania i zdecydowanie królują w social mediach. Profil Kourtney obserwuje ponad 127 milionów osób. Gwiazda właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciami śniadania.

Kourtney Kardashian ma zastawę od Joanny Przetakiewicz

Kourtney jest niezwykle aktywna w social mediach. Pod każdym jej zdjęciem pojawiają się miliony komentarzy i tyle samo wirtualnych serduszek. Pokazuje ona, jak wygląda jej życie. Celebrytka nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Nie ukrywa przed internautami twarzy swoich dzieci i chętnie pozuje w bikini. Na relacjach, które dodaje, możemy oglądać ujęcia z domowego zacisza. Dzisiaj zaskoczyła kadrem, na którym pokazała swoje apetyczne śniadanie. Uradowana Joanna Przetakiewicz udostępniła jej post.

Projektantka w ofercie La Mania Home sprzedaje zastawę stołową, której aranżacje na stole już nie raz prezentowała na swoim profilu. Okazuje się, że produkty spodobały się najstarszej z sióstr Kardashian, która postanowiła mieć je mieć w domu i pochwaliła się nowym nabytkiem w social mediach, oznaczając profil projektantki. Za komplet zapłaciła niespełna 500 złotych.

Trzeba przyznać, że przy takich zasięgach jakie ma Kourtney, Joanna może liczyć na wspaniałą reklamę. Jej słynna zastawa w paski zyskała międzynarodową sławę. Zapewne już nie długo nie będzie mogła opędzić się od zamówień z całego świata.

Zdjęcie w naszej galerii.


Kortney Kardashian ma zastawę od Joanny Przetakiewicz

Kortney Kardashian ma zastawę od Joanny Przetakiewicz

Urodziny Kourtney Kardashian

Urodziny Kourtney Kardashian

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Joanna Przetakiewicz- wielkanocne dekoracje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×