Szukaj

Klaudia Halejcio ścięła włosy. Nie za krótko? Jest też nowy kolor. Odważna metamorfoza przed porodem

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę, o czym poinformowała na Instastory. Przyszła mama nieco skróciła włosy i zmieniła ich kolor. Jak wygląda?

Klaudia Halejcio w tym roku zostanie mamą. O tym, że jej rodzina się powiększy, poinformowała w lutym. Opublikowała ciążową sesję, do której zapozowała ze swoim partnerem, Oskarem. W opisie potwierdziła szczęśliwe wieści. Od tego momentu nie ukrywa swojego stanu. Co jakiś czas udostępnia nowe posty w social mediach, które są związane z macierzyństwem.

Chociaż gwiazda lada moment powita na świecie pierwsze dziecko, wciąż jest bardzo aktywna. Nie narzeka na brak energii i dzięki temu nadal pracuje:

Dosyć dobrze się miewam. Na brak energii nie narzekam, pewnie dlatego, że ten etap przed ciążą był intensywny i nadal dużo pracuję. Nie mam takich mocnych zachcianek, choć był czas, w którym myślałam, że bez soku pomarańczowego nie będę w stanie funkcjonować – komentowała Halejcio w Pytaniu na śniadanie.

Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Halejcio aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje efekty przepięknych sesji zdjęciowych. Dzieli się też z internautami niektórymi momentami z życia prywatnego. Niedawno pochwaliła się metamorfozą, jaką niedawno przeszła.

Przyszła mama postanowiła nieco skrócić włosy. Na przeszkodzie stanął jej jednak lockdown (zgodnie z decyzją rządu salony fryzjerskie powinny być zamknięte do 18 kwietnia), który uniemożliwił wizytę w ulubionym zakładzie. Z pomocą przybyła koleżanka fryzjerka, która odwiedziła gwiazdę w domu.

Klaudia o szczegółach poinformowała na Isntastory:

Chciałyśmy obciąć, a tu… lockdown – skomentowała Klaudia na Instagramie.

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę

Klaudia przeszła więc metamorfozę w warunkach domowych. Zaprzyjaźniona fryzjerka skróciła jej włosy – postawiła na proste cięcie. Dzięki temu Halejcio znów ma długość sięgającą do szyi. Aktorka pozbyła się też refleksów, które nosiła w ciągu ostatnich miesięcy. Teraz ma ciemny odcień brązu.

Gdy zmiany dobiegły końca, aktorka ich efekt zaprezentowała w sieci. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze wygląda fenomenalnie.


Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę

Klaudia Halejcio pokazała efekt metamorfozy

Klaudia Halejcio pokazała efekt metamorfozy

Klaudia Halejcio pokazała efekt metamorfozy

Klaudia Halejcio pokazała efekt metamorfozy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×