Szukaj

Klaudia El Dursi w blondzie. Internauci nie są przekonani. Większość jest na „nie”

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi została blondynką. W nowym kolorze włosów trudno ją rozpoznać. Internauci nie są zachwyceni tą przemianą.

Klaudia El Dursi w 2019 roku zgłosiła się do ósmej edycji programu Top Model. Już na castingu zachwyciła jurorów swoją urodą. Tak się im spodobała, że wręczyli jej złoty bilet. Dzięki temu mogła od razu wprowadzić się do domu modelek. Chociaż nie wygrała telewizyjnego show, stało się ono dla niej przepustką do kariery.

El Dursi nie ukrywa, że po Top Model jej życie diametralnie się zmieniło. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że chociaż stała się rozpoznawalna, stara się pozostać sobą. Docenia to, że jej debiut przypadł w czasie pandemii koronawirusa. Dzięki temu świat trochę zwolnił, a jej samej łatwiej się odnaleźć w świecie mediów:

Przez to, że ten świat show-biznesu trochę przygasł i zwolnił, to mam szansę się w nim łagodnie odnaleźć. Nie tak drastycznie, jak gdyby było to w normalnych warunkach i okolicznościach. Więc z jednej strony to moje życie zmieniło się diametralnie, ale z drugiej strony wciąż jestem tą samą Klaudią, co mieszka sobie w Bydgoszczy i tak naprawdę spokojnie sobie żyje.

Klaudia jest gospodynią programu Hotel Paradise. Aktualnie przebywa na Zanzibarze, gdzie nagrywany jest trzeci sezon show.

Klaudia El Dursi w blondzie. Jak wygląda?

Prowadząca Hotel Paradise od wielu lat jest wierna ciemnym włosom, które świetnie współgrają z jej urodą. Niemal na każdym zdjęciu, na którym się pojawia, zachwyca swoim wyglądem.

Jak Klaudia El Dursi wyglądałby w blondzie? Tego wyzwania podjął się fryzjer gwiazd – Łukasz Urbański. W programie graficznym przerobił jedno z jej zdjęć i pokazał, jak prezentowałaby się w jasnych włosach.

Klaudia El Dursi w blondzie

Klaudia El Dursi w blondzie

Ta zmiana nie przypadła jednak do gustu internautom. 62% osób, które widziały symulację graficzną, zdecydowało, że Klaudia lepiej prezentuje się w naturalnym kolorze. Wyniki głosowania internautów znajdziecie w galerii.


Klaudia El Dursi w blondzie

Klaudia El Dursi w blondzie

Klaudia El Dursi w blondzie

Klaudia El Dursi w blondzie

Klaudia El Dursi w białej kurtce

Klaudia El Dursi w białej kurtce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×