Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Anna Lewandowska uwielbia swetry z sieciówek. Dla Klary też wyszperała prawdziwą perełkę! Cena? Grosze!

Klara Lewandowska w żółtym sweterku w chmurki Zara - 79,90


Klara Lewandowska w żółtym sweterku w chmurki z sieciówki

Nie od dziś wiadomo, że Klara Lewandowska to prawdziwa modnisia. Anna Lewandowska dba by jej córeczka była ubrana nie tylko odpowiednio do pogody, wygodnie i komfortowo, ale również zgodnie z panującymi obecnie trendami i niezwykle szykownie. Dziewczynka, która za dwa miesiące skończy roczek (kiedy to minęło?) jest prawdziwą kopalnią złota dla modowych marek, bo wszystko, w co ubierze ją ukochana mama, znika ze sklepowych półek w zatrważającym tempie. Nie zawsze są to jednak topowe marki, takie jak kultowa sukieneczka od Burberry.

Anna lubi swetry z sieciówek i właśnie tam zdarza jej się upolować na córeczki prawdziwą perełkę. Dobre materiały, przyzwoite wykonanie, ceny na każdą kieszeń – która z nas nie kocha takich sklepów? Żółty sweterek w chmurki, w którym Klara pozowała niedawno do zdjęcia przy skrzyniach z owocami to właśnie taka perełka. Ciepły, wygodny i naprawdę uroczy sweterek pochodzi z ostatniej kolekcji Zary i na pewno zadowoli nawet najbardziej wybredne małe fashionistki.

Cena? Bardzo przystępna. Sweterek kosztuje jedynie 79,90, co nie jest sporym wydatkiem, a bez wątpienia sprawdzi się nie tylko jako dodatek dla waszych pociech, ale również jako prezent dla siostrzenicy czy córki przyjaciółki.

Jak wam się podoba?

Robert i Anna Lewandowscy zrobili sobie nową sesję z Klarą! Wszyscy mówią o butach Lewego!

Anna Lewandowska wywołała poruszenie filmikiem z małą Klarą. Fanki zaczęły się kłócić między sobą! [WIDEO]

Tak słodkiego zdjęcia nie ma ani Mia ani Klara Lewandowska! Kylie Jenner pochwaliła się uroczą fotografią małej Stormi i podbiła internet!

Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?Komentarzy: 4


Gość | 17 marca 2018, 23:00

Grosze…. Ha ha chyba dla niej… Wcale nie mało za ciuch na dwa miesiące.


Gość | 17 marca 2018, 19:03

Rzeczywiście grosze!!


Ola22 | 17 marca 2018, 16:39

Zaraz zniknie z półke-nie rozśmieszajcie mnie, to nie rodzina królewska. Media sami ich tak celebrują-a zwykli Polacy jakos mniej/


Gość | 17 marca 2018, 15:00

Zara ma bardzo słaba jakość ubrań jeśli chodzi i kolekcję dziecięcą. Nie polecam !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×