Szukaj

Klara Lewandowska w pięknej sukience świętuje urodziny. Gdzie i za ile kupić podobną?

Klara Lewandowska skończyła dzisiaj 3 lata. Na wspaniałym przyjęciu urodzinowym, które urządzili dla niej Anna i Robert Lewandowscy wystąpiła w pięknej sukience. Wiemy, gdzie można kupić podobną.
Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Anna Lewandowska jest na finiszu drugiej ciąży – to już dziewiąty miesiąc. Obecnie razem z Robertem Lewandowskim i Klarą przebywają w domu w Monachium, gdzie poddają się dobrowolnej kwarantannie. Tam też urządzili wspaniałe przyjecie urodzinowe. Córeczka pary skończyła 3 lata i miała prawdziwy bal. O dobrą zabawę zadbali jej rodzice.

Uwagę internautów przykuła sukienka Klary. Dziewczynka wyglądała jak prawdziwa księżniczka.

Klara Lewandowska w pięknej sukience. Gdzie kupić podobną?

Podczas kwarantanny mamy okazję częściej oglądać Klarą Lewandowską. Dziewczynka bardzo wyrosła i chętnie bierze udział w aktywnościach, jakim oddają się jej rodzice. Gotuje z Anią, ćwiczy z Robertem.

Dzisiaj skończyła 3 lata. Aż trudno uwierzyć, że jest już taka duża, a ten rok szykuje się dla niej ciekawie, bo wkrótce zostanie starszą siostrą. Póki co jednak rodzice skupiają uwagę tylko na niej i urządzili jej wspaniałe przyjęcie. Były ozdoby, balony, cudowne prezenty – każda dziewczynka marzy o takim domku dla lalek, jaki otrzymała od mamy i taty Klara.

W dodatku Ania wystroiła swoją księżniczkę w piękną białą balową sukienkę. Internauci pisali: wróżka, królewna, elf, słodziak, mała modelka.

Dziś nasza córeczka obchodzi swoje 3 urodziny. Ten rok będzie dla Niej bardzo wyjątkowy.
Kochanie dla Ciebie wszystko – napisała Ania.

Sukienka, którą nosi Klara, to model, jaki znajdziemy we wielu sklepach, w różnych cenach. Bardzo podobne oferują Mayoral lub Chi Chi London za 179,99 zł.

 

Zobacz także: Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem w nowej sesji. „To Twoje najlepsze zdjęcie”


Klara Lewandowska w pięknej sukience

Klara Lewandowska w pięknej sukience

Klara Lewandowska w pięknej sukience

Klara Lewandowska w pięknej sukience

Klara Lewandowska w pięknej sukience

Klara Lewandowska w pięknej sukience

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×