Szukaj

Kinga Rusin pokazała jesienne trendy w najlepszym wydaniu! Zestaw obowiązkowy dla każdej stylowej kobiety

Kinga Rusin każdą następną swoją stylizacją potwierdza, że zasługuje na miano ikony mody. Czy to bal, czy spacer, zawsze wygląda bardzo dobrze. Zobaczcie, jak zadaje szyku, idąc na nagranie Dzień Dobry TVN.
Kinga Rusin - jesienna stylizacja

Kinga Rusin - jesienna stylizacja

Kinga Rusin jest lubianą dziennikarką, businesswoman, która prowadzi z sukcesem swoją firmę, jest też  mamą i partnerką. Prowadzi też program śniadaniowy w TVN-ie. I właśnie w drodze na nagranie została sfotografowana w niesamowitej, jesiennej odsłonie.

Zobacz: Co Kinga Rusin zrobi z suknią z balu TVN 2019? Tym razem nie odda jej na WOŚP

Kinga Rusin w drodze do studia TVN – jak wyglądała?

Dziennikarka od lat zachwyca stylizacjami i jest uznawana za ikonę stylu. Na jej Instagramie można znaleźć wiele inspirujących outfitów, które są podziwiane przez Polki. Nie inaczej jest, kiedy idzie do pracy.

W sobotni ranek została przyłapana przez fotografów w jesiennej stylizacji. Cała w brązach wyglądała świetnie. Modne, szerokie spodnie, za prasowane w kant, do tego długi trencz z paskiem, pod który nałożyła biały golf. W ręku parasol w krateczkę Burberry i kurferkowa, mała, czarna torebka. Looku dopełniały okulary bez oprawek, w kolorze miodowym. Pięknie.

Zobacz: Kinga Rusin skrytykowana za stylizację. Szybko i dosadnie ripostuje

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin w sobotnim Dzień Dobry TVN

Żeby być na czas na nagranie programu, trzeba pojawić się bardzo wcześnie. Mimo to dziennikarka tryska energią i dobrym humorem. Na swoim Instagramie napisała.

Dzień dobry!!! Od 7:30 zwarci, gotowi, z ciekawymi tematami i w świetnych humorach. Jesteście Państwo z nami?

Inetarnauci niemal natychmiast odpowiedzieli na jej pytanie:

  • Dzień dobry tvn dzień dobry p. Kingo.
  • Oczywiście! Pani Kingo, jesteście cudownie spójni z Panem Piotrem. Słucha się Was z zainteresowaniem. Czynne słuchanie to zasługa mówiącego. Pięknie wyglądacie oboje.
  • Jak zwykle ślicznie Pani wygląda! Z Wami od razu przyjemniejszy dzień! Uwielbiam Was! – rozpływają się zachwyceni obserwujący.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie


Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Kinga Rusin jesiennie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×