Szukaj

Kinga Rusin ubrała się tak, że od razu poprawiła humor internautom. Spadł na nią grad podziękowań

Kinga Rusin w pięknej sukience w DDTVN

Kinga Rusin w pięknej sukience w DDTVN

Kinga Rusin zachwyciła swoją niedzielną stylizacją oglądających DDTVN. Jak zwykle profesjonalna, świetnie przygotowana, do tego jeszcze pięknie wyglądała. Zobaczcie, jakie wpisy pojawiły się przy jej fotografii, którą opublikowała po programie.

Kinga Rusin, to gwiazda, która znana jest z tego, że dba o swój wizerunek. Dziennikarka zawsze jest świetnie przygotowana i idealnie wystylizowana, kiedy prowadzi poranne programy w telewizji TVN. Doceniają to wielbiciele jej talentu. Kiedy w niedzielę, tradycyjnie po zakończeniu Dzień Dobry TVN, opublikowała swoje zdjęcie na Instagramie, posypały się komplementy.

Zobacz: Kinga Rusin zaszalała jak nigdy! Włożyła sportowe buty w stylu Margaret i luźne spodnie. W takiej stylizacji jeszcze się nie pokazywała

Kinga Rusin pięknie wyglądała w pomarańczowej sukience. Co piszą fani?

Uwagę fanów w niedzielnym wydaniu DDTVN przykuła przede wszystkim wyjątkowa sukienka Kingi Rusin. Prezenterka zdecydowała się na niezwykle piękny model z plisowaniem. Kreacja była w soczystym pomarańczowym kolorze. Barwa ta idealnie wpisuje się w jesienny klimat. Jest też niezwykle twarzowa i ożywcza. Od razu pojawił się komentarz:

Kolor sukienki wprowadził nas w cudowny nastrój, mimo deszczu – napisała jedna z obserwujących.

Zdecydowanie trafny komentarz. Sukienka piękna, a Kinga Rusin po raz kolejny udowodniła, że wie co i jak się nosi.

Zobacz: Kinga Rusin pokazała selfie z Edytą Górniak. Fani prowokowali dziennikarkę pytaniami o konflikt. W końcu odpowiedziała

Sama dziennikarka w swoim obszernym komentarzu streściła tematy, które pojawiły się w programie. Podziękowała też widzom, za wspólny poranek.

Miiiiiiło było spędzić z Wami niedzielny poranek (…) – napisała.

W zamian doczekała się wielu komplementów, nie tylko dotyczących jej wyglądu, ale także sposobu prowadzenia porannych programów. Obserwujący pisali:

  • Pani Kingo jest Pani najlepsza. Czekam na DDTVN prowadzony przez Panią. Jak zawsze przygotowana, piękna i mądra. Pan Piotr to dopełnienie ideału, zgrany duet i pełen profesjonalizm. Serdecznie pozdrawiam. Dodam jeszcze, ze absolutnie czas się dla Pani zatrzymał a wręcz cofa.
  • Pięknie pani dziś wyglądała p. Kingo.
  • Byłam dzisiaj z Państwem,ciekawe,wzruszające tematy,jak zwykle z dużą kulturą i klasą.Podziwiam,szanuję,b.b.lubię. Powodzenia – padały serdeczne komentarze.

W naszej galerii inne jesienne stylizacje Kingi Rusin. Zajrzyjcie.

Zobacz: Kinga Rusin oniemiała na widok prezentu od Marka Kujawy. Tak bardzo, że jeszcze go nie rozpakowała


Kinga Rusin w pięknej sukience

Kinga Rusin w pięknej sukience

Kinga Rusin - promiennie w pomarańczowej sukience

Kinga Rusin - promiennie w pomarańczowej sukience

Kinga Rusin - plisowanie pomarańczowej sukienki i pasek

Kinga Rusin - plisowanie pomarańczowej sukienki i pasek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×