Kinga Rusin cała w trendach świętuje urodziny. Jej sukienka to wielki hit!

Kinga Rusin - sukienka w panterkę

Kinga Rusin - sukienka w panterkę

Kinga Rusin miała dzisiaj urodziny. Świętowanie rozpoczęła już w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

W życiu Kingi Rusin ostatnio działo się bardzo wiele, a to wszystko za sprawą jej wyjazdu na rozdanie Oscarów 2020 i jej udział w tajnym przyjęciu z wieloma gwiazdami. Mimo wielkiego zamieszania wokół jej osoby i niekiedy nieprzyjemnych komentarzy, wróciła do Polski dobrze wypoczęta i z uśmiechem wróciła do swoich zwykłych obowiązków.

Jak Kinga Rusin wyglądała w dniu swoich urodzin w DDTVN?

Okazuje się, że po powrocie do kraju Kinga jest w szampańskim humorze. Podczas nagrań Dzień Dobry TVN z szerokim uśmiechem i jak zawsze profesjonalnie przepytuje gości w studiu.

Dzisiaj Kinga miała szczególny dzień. 9 marca to jej urodziny. Właśnie skończyła 49 lat i jej koledzy z planu o tym nie zapomnieli. Otrzymała wielki bukiet wspaniałych, białych róż i specjalnie dla nie zaproszony zespół zaśpiewał Sto lat!.

Tego dnia Rusin wyglądała szczególnie pięknie. Stylizacja, którą wybrała to strzał w 10. Zdecydowała się na białą sukienkę o długości maxi – która jest teraz hitem – w panterkowy wzór, który zawsze jest hot. No i ta falbana, która zdobiła dół kreacji! Najmodniejsza.

Czy jednak nie za dużo tego dobrego? I panterka i falbana? Nie tym razem, w stylizacji Kingi Rusin wszystko idealnie zagrało.

Na profilu porannego programu zaroiło się od komplementów i życzeń urodzinowych. I my składamy serdeczne powinszowania, życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej i samych udanych stylizacji.

Zobacz także: Kinga Rusin cała w beżach rozsyła uśmiechy pod „DDTVN”. Komplet skromny, ale sama torebka warta fortunę


Kinga Rusin - urodziny

Kinga Rusin - urodziny

Kinga Rusin - urodziny

Kinga Rusin - urodziny

Kinga Rusin - urodziny

Kinga Rusin - urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×