Siwa Kinga Rusin przed studiem „Dzień Dobry TVN”! Ona już poczuła wiosnę!

Kinga Rusin - stylizacja

Kinga Rusin - stylizacja

Kinga Rusin przed studiem Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin była jedną z gwiazd prowadzących sobotni odcinek Dzień Dobry TVN. W co ubrała się po wyjściu ze studia? Zobacz zdjęcia.

Kinga Rusin to jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek telewizyjnych. Gwiazda od wielu lat pojawia się na ekranie TVN-u, jako gospodyni programu Dzień Dobry TVNRusin zdobyła sympatię jednak nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także stylizacjami, w których występuje na ekranie i poza nim.

Po nagraniu sobotniego odcinka dziennikarka z uśmiechem na twarzy przywitała czekających pod studiem paparazzi. I jak zawsze wyglądała nienagannie. Po raz kolejny Rusin udowodniła, że wybierając ubrania w tym samym odcieniu, można wyglądać bardzo ciekawie.

Tym razem Rusin ubrała się w siwy golf, do którego dobrała nieco ciemniejsze spodnie. Na ramiona zarzuciła ciepły płaszcz. Stylizację uzupełniły buty na obcasie. Kinga zadbała także o luksusowe dodatki, takie jak rzucająca się w oczy nerka Louis Vuitton

Jak oceniacie najnowszy look gwiazdy?

Do sieci trafiło intymne zdjęcie Kingi Rusin i Marka Kujawy! Namiętny pocałunek pary na drugim końcu świata rozczulił internautów

Kinga Rusin to gwiazda stoku! W stylowym wdzianku szusuje jakby nigdy nie robiła nic innego! [WIDEO]

Tym razem to Kinga Rusin szykuje „secret project”? Wygadała się przez przypadek!


Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×