Opalona Kinga Rusin pokazała wakacyjne kreacje. Na 10-lecie związku włożyła coś bardzo zmysłowego z koronkami

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin wraz z ukochanym świętują okrągłą rocznicę związku za granicą. Dziennikarka wykorzystała tę okazję do zaprezentowania na Instagramie swoich wakacyjnych kreacji. 

Kinga Rusin z Dzień Dobry TVN była związana od samego początku. Zadebiutowała z Marcinem Mellerem, w 2009 roku jego miejsce zajął Bartek Węglarczyk, a od 2016 roku u jej boku pojawiał się Piotr Kraśko. Dziennikarka przez piętnaście lat zyskała sympatię widzów i zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów.

Rusin pod koniec sierpnia pożegnała się ze śniadaniówką. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie, gdzie opublikowała oficjalne oświadczenie. Podkreślała w nim m.in., że chociaż odchodzi z porannego programu, nie jest wykluczone, że wkrótce znów się pojawi w telewizji:

Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam.

Kinga Rusin na wakacjach prezentuje swoje kreacje

Aktualnie Rusin koncentruje się na działaniach związanych z jej marką kosmetyczną. Zapracowana kobieta na szczęście znalazła czas na odrobinę odpoczynku. Na Instagramie opublikowała zdjęcia z podróży do słonecznych Włoszech. Na urlop nie poleciała sama. Towarzyszy jej partner, Marek Kujawa. Zakochani świętują dziesiątą rocznicę związku.

Dziennikarka opublikowała kilka zdjęć, na każdym prezentuje inną kreację. Jednak każda z tych stylizacji jest dobrana w ten sposób, aby  podkreślać jej idealną sylwetkę, na którą Kinga pracuje latami. Gwiazda jednego dnia pokazała się w sportowej odsłonie, a następnego zaś wybrała kostium kąpielowy z kolorową narzutką, w sam raz na wakacje.

Dziś natomiast pokazała się w wieczornej kreacji, w której świętowała 10-lecie swojego związku z Markiem Kujawą. Długa, bardzo zmysłowa biała suknia od Stelli MCcartney z prześwitującymi, koronkowymi wstawkami prezentowała się niezwykle elegancko. W stylizacji nie zabrakło innych, znanych światowych marek. Widzimy torebkę od Jimmy Choo, kolczyki Dolce & Gabbana oraz buty od Christiana Louboutin.

Ostatniej nocy… świętujemy – napisała Kinga.

W komentarzach fani zachwycali się nad stylizacją gwiazdy.

  • Pięknie wyglądasz.
  • Bosko Pani Kingo.
  • Przepięknie Pani wygląda.
  • Tak chyba wygląda szczęście…

Zdecydowanie zasłużony urlop służy gwieździe, gdyż na zdjęciach cała promienieje.


Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

  • ela pisze:

    widać, że bida zagląda do jej portfela bo stanęła jak Rozenkek – jedna wielka reklama na insta – czego tam nei było, nawet biduli juz nei stać na restauracje tylko je tam za reklamę

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×