Fanki oszalały na widok kombinezonu Kingi Rusin. Identyczny kupisz w sieciówce

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin na Instagramie nie tylko opowiedziała o pracy w nowych warunkach, ale także pochwaliła się modną stylizacją. W co się ubrała?

Kinga Rusin jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVNNa antenie pojawia się od lat, fani nie wyobrażają sobie, by mogło jej zabraknąć. Dziennikarka nie planuje się rozstać z widzami i chociaż na świecie panuje pandemia koronawirusa, nadal chodzi do pracy.

Tak jak w środowy poranek, gdy w duecie z Piotrem Kraśko, próbowali umilić widzom poranek. Kinga kolejny raz zdecydowała się na stylizację, która świetnie wpisuje się w trendy

Kinga Rusin w modnym kombinezonie. Gdzie można kupić podobne?

Rusin ma doskonałe wyczucie stylu, co pokazuje od dawna. Dowodem może być wpis, który opublikowała jakiś czas temu. Ubrana w jeansowy kostium zachwycała swoich odbiorców:

Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie… Jutro — w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w Dzień Dobry TVN. Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy!

View this post on Instagram

Tu, na zdjęciu, trzy tygodnie temu, jeszcze blisko siebie… Jutro – w bezpiecznej odległości, o 8:00 rano powitamy Państwa razem z Piotrkiem Kraśko w Dzień Dobry TVN. Nie jest łatwo zrobić 3,5 godzinny program na żywo w tej nowej rzeczywistości, ale fantastyczny zespół produkcyjny DDTVN w każdych warunkach daje radę! Będziemy więc mieli dla Was i aktualności i inne ciekawe tematy. Zapraszamy!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Fanki nie tylko odliczali godziny do pojawienia się duetu na antenie, ale również dopytywały o to, skąd Rusin kupiła jeansowy komplet. Okazuje się, że podobny można znaleźć w Mango. Co prawda różni je kolor, ale także jest wiązany w pasie, przez co świetnie podkreśla talię.

Jeansowy kombinezon w Mango

Jeansowy kombinezon w Mango

Trzeba się pospieszyć, ponieważ model trafił na wyprzedaż i lada moment zniknie ze sklepowych półek.

Zobacz także: Kinga Rusin walczy z koronawirusem w wielkim stylu. Nawet rękawiczki ochronne ma dopasowane do stylizacji


Kinga Rusin w jeansowym kombinezonie

Kinga Rusin w jeansowym kombinezonie

Jeansowy kombinezon w Mango

Jeansowy kombinezon w Mango

Jeansowy kombinezon w Mango

Jeansowy kombinezon w Mango

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×