Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Kinga Rusin na „Oscarach biznesu” swoją kreacją przyćmiła nawet polskie miliarderki! Wyglądała bezkonkurencyjnie!

Kinga Rusin. Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018Kinga Rusin oczarowała na gali Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

21 maja odbyło się rozdanie biznesowych „Oscarów”, na których nie zabrakło najbardziej wpływowych ludzi z polskiego show-biznesu. Na takich wydarzeniach, poza nagrodami oczywiście, najwięcej uwagi i zainteresowania przyciągają kreacje na czerwonym dywanie, które – zgodnie ze stanem majątkowym gości – naprawdę olśniewają. W tym roku pierwsze skrzypce zdecydowanie grała Kinga Rusin, która była prowadzącą podczas wielkiej gali. Jej kreacja przejdzie do historii najbardziej spektakularnych.

Rusin pojawiła się w sukni projektu Mario Menezi, który stworzył ją specjalnie z myślą o niej. Dwukolorowa, nieco wymyślna, ale bardzo elegancka i kobieca suknia, uszyta z lekkiego jak mgiełka tiulu, świetnie wyglądała na smukłej Rusin. Wyraźna granica między czarną spódnicą a jasną górą kreacji sprawiła, że podkreślona talia prezentowała się jeszcze lepiej niż zwykle, a rozpuszczone włosy nadawały całemu lookowi eterycznej delikatności. Bufiaste rękawki prezentowały się zaś niezwykle awangardowo, co chroniło sukienkę przed byciem zbyt mdłą i poprawną.

Doskonałym zabiegiem ze strony Kingi było ożywienie stylizacji dużymi kolczykami, które ściągały uwagę wszystkich i ładnie komponowały się z całą resztą. Nieprzesadzony manicure i torebka Yves Saint Laurent, w odcieniu zbliżonym do koloru górnej części sukienki, dopinały ten piękny zestaw na ostatni guzik, a makijaż, w którym skupiono się na podkreśleniu oczu, w kontraście do ledwie muśniętych pomadką ust, był wisienką na torcie.

Jak wam się podoba?

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Kinga Rusin spadła z konia podczas treningu! Pokazała cały przebieg tego nieszczęśliwego zdarzenia!

Starsza córka Kingi Rusin rozebrała się dla swojego piłkarza? Jej gorące zdjęcie robi furoręCzy Kinga Rusin dobrze się ubiera?

Komentarzy: 7


Gośćmarek | 22 maja 2018, 22:38

Ależ Kinga ma haluksy ????


Gość | 22 maja 2018, 13:25

Halluksy az wyplywaja jej z butow .


Gość | 22 maja 2018, 12:26

Rusin ma wiotka cere ,szybko sie starzeje.co do kreacji to jakos jej to nie pasujez ale schowala przynajmniej te masywne krotkie nogi .


Gość | 22 maja 2018, 09:55

rusin masakra -firankowa beza na kaczych nóżkach bez klasy


Gość | 22 maja 2018, 09:55

wyglądała katastofalnei, przebrana jak idiotka (którą zreszta jest) niedopasowana do rangi imprezy. powinna się uczyc od torbickiej


Gość | 22 maja 2018, 09:54

Ciagle ta Rusin ,do znudzenia ,zwykła kobieta pracująca w tvn i wszystko,kazda kobieta jest piękna a ze telewizja ubierze i zrobi makijaż to inna sprawa


anna | 22 maja 2018, 07:48

Kinga wygląda olśniewająco. PIĘKNIE. Najlepiej z wszystkich kobiet na tym przyjęciu. W ogóle ostatnimi laty wygląda prześlicznie. Prawdziwa kobieta. Ladna, gustowna. Lis niech żałuje , że stracił taki klejnot.


Dodaj komentarz
×